27 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? Ödül Oyunu Skor

0

Tv 8 ekranlarında oyunlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu oyunlardan önemli olanlarından bir tanesi de Ödül Oyunları. Ödül Oyunları erzak azlığı yaşayan yarışmacılara adeta bir iksir vazifesi gördürüyor. Yarışmacılar bu ödül oyunları sonunda aldıkları ödülle kendilerine geliyor ve yarışmalarda performansları artıyor. Aslında bunun tam tersi olan durumlarda oluyor. Üst üste kaybedilen oyun sonrası yarışmacılar kaybedecekleri bir şey olmadığı için yarışmaya daha hırslı çıkıyor. 

Geçen hafta Ünlüler ve Gönüllüler Takımı ödül oyunu oynamış Ünlüler oyunu kazanmıştı. Skor ise 1. tur 5-3, 2. tur 5-4  üstünlüğü ile 2-0 kazanmışlardı. Ödül ise Sandeviç ödülü olmuştu. Gönüllüler büyük bir üzüntü yaşamış. Ünlüler ödülü kazanmakla büyük bir moral bulmuşlardı. Zira Dokunulmazlık Oyunlarının ikisini de kaybetmiş 2 arkadaşlarını göndermek zorunda kalmışlardı.

27 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? Ödül Oyunu Skor

Survivor 2017 Ödül Oyunu Fotoğraflar?

27 Şubat survivor 2017 Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Survivor 2017 de 27 Şubat Ödül Oyununu kimin kazanacağını inanın tahmin etmek zorlaştı. Zira tüm oyunlarda Yarışamcılar Best Of’a kalıyor. Bu da tahmini zorlaştırıyor. Tahminleri oyuncuların spor geçmişi ve hangi oyunlarda nasıl performans gösterdikleri şeklinde düşünerek söylüyoruz. Fakat çoğu zaman yanılıyoruz. Çünkü oynayan her oyuncu bir insan. Makine değil. Bazen iyi oluyor, bazen kötü oluyorlar.

Bazı zaman su oyunlarında şu takım kazanır diyorsun diğer takım kazanıyor. Atışlar da şu takım iyi diyorsun diğeri kazanabiliyor. Bu da tahminleri zorlaştırıyor. Yarınki oyunun kimin kazanacağını kesin olmamakla birlikte Ünlüler’in kazanacağını düşünüyorum. Sizin Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Yarın ki Ödül Oyununu hangi takım kazanacak? Duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ödül iskender döner oldu. Skor ise ünlülerin 2-0 üstünlüğü ile sonuçlandı.

27 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Kim Kazanacak? Ödül Oyunu Skor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here