28 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim (Hangi Takım) Kazandı? Ödül Ne?

0

28 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim (Hangi Takım) Kazandı?

Survivor 2017 yeni sezona yeni oldukça iyi bir giriş yaptı. Yayınlandığı ilk gün olan 21 Ocak Cumartesi akşamı reytinglerde zirveye oturan yarışma programında bu sene şartlar oldukça zor. Tabi ilk günden yarışmanın formatı da netleşmiş oldu. Bundan sonra Cumartesi akşamları ödül oyunları oynanacak ve adadaki ihtiyaçlar alınan ödüllere göre karşılanacak. geçtiğimiz hafta yapılan yarışmalarda zorlu parkurları iyi bir performansla Gönüllüler takımı kazanmıştı. Bakalım Survivor 2017 28 ocakta ödül oyununu hangi takım kazanacak?28 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim (Hangi Takım) Kazandı? Ödül Ne?

28 Ocak Survivor 2017  Ödüller Ne?

Yapılan yarışmalarda 2 kez ödül verildi. 1. yarışmanın sonunda gönüller takımı baraka kurma ödülünü alarak gecelerini geçirecekleri barakalarını kurdular. Daha sonra yapılan ikinci yarışmayı da gönüllüler takımı kazandı ve Migros’dan 2.5 kg pirinç kazandılar. Kaybeden ünlüler takımı ise ertesi gün ödülün yarısı olan 1.250gr lık prinçle yetinmişlerdi.28 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim (Hangi Takım) Kazandı? Ödül Ne?

Bu hafta da yapılan yarışmalarda bir takımımız ödül kazancak? bakalım 28 Ocakda Survivor 2017 ödülünü hangi takım kazanacak? Sizce bu haftaki ödüller ne? Siz bu konuda ne düşünüyosunuz? Size göre idül oyununu hangi takım kazanır? Siz de bu konudaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

28 Ocak Survivor 2017 Ödül Oyununu Kim (Hangi Takım) Kazandı? Ödül Ne?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here