28 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Melis Cüneyt’e Kaçar!

0

27 Şubat Pazartesi Yaman Melis’i Feride’ye emanet etmiş ve Feride’nin ona sahip çıkacağını düşünmüştü. Yaman’ın Feride’ye olan duygularını bir türlü ifade edemeyişi olayları farklı noktalara gelmesine neden oldu. Sevgi Ajda’yı bıçakladıktan sonra polise teslim olmak için gitmek istemiş ailesi buna mani olamamıştı. Sevgi polise teslim olmuştu.

Sıla’nın Murat’ı kıskandırmak için yapmış olduğu hareket kendisine pahalıya patlamış, Murat ve Sıla arası bozulmuştu. Bu duruma tepki gösteren Kozanlar Murat’ı suçlamış, Murat ise bunu kendilerinin istediğini söyleyerek Kozanları suçlamıştı. Mahir ise Kader’e olan aşkı daha da alevlenmiş ve yaptıklarına bin pişman olmuştu.

28 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Melis Cüneyt'e Kaçar!

28 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti

Yaman Feride’ye emanet ettiği kardeşi Melis Ferideyi atlatıp Cüneyt’e kaçar ve evinin kapısının önünde dikilir. Karşısında bir an Melis’i gören Cüneyt ne yapacağı merak konusudur. Sıla ve Murat’ın arasını yapmaya uğraşan Osman ve Zühre eve gelen misafirle şaşkına uğrarlar.

Öte yandan Sevgi’nin hapse girmekten kurtulması Ajda’nın vereceği ifadeye bağlıdır. Bu durumdan haberdar olan Bahar Şahin’den Ajda’yı şikayetçi olmaması için ikna etmesini ister. Onur’un bu konu ile ilgili çözüm önerisi ise herkesi gerer. Öte yandan Sevgi ve ailesini her durumda zor durumda bırakmak isteyen Firdevs yeni planlar içindedir.

28 Şubat Beni Affet Bölüm Özeti? Melis Cüneyt'e Kaçar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here