28 Şubat Survivor 2017 Adem Furkan Neden Kavga Etti? Diskalifiye Olacaklar mı?

1

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 de sular durulmuyor. Oyuncular zaman zaman gerilen ortamdan dolayı kavga edebiliyor. Bunun bir çok örneğini yaşadığımız yarışmada 28 Şubat Ödül Oyununda bir örneği daha yaşandı. Peki kim neden kavga etti. Diskalifiye olacaklar mı?

28 Şubat Ödül Oyununda Furkan ve Adem kavgaya tutuştu. İki yarışmacıyı arkadaşları ayırdı. Fragmanda daha sonra neler olduğu gözükmüyor. Kavganın devam edip etmediği konusunda bir bilgi verilmedi. Ancak ikilinin birbirlerine Adam olacaksın? Sen hayırdır? Gel bakalım buraya gibi sözleri kavganın devam edeceğini gösterdi.

28 Şubat Survivor 2017 Adem Furkan Neden Kavga Etti? Diskalifiye Olacaklar mı?

28 Şubat Adem ve Furkan neden Kavga Ettiler? Diskalifiye Var mı?

28 Şubat survvior 2017 de Adem ve Furkan neden kavga ettikleri sorusuna gelecek olursak. Adem ve Furkan Ada hayatında bir biri ile anlaşamayan oyunculardı. En son adada Adem’in tek başına yiyecekleri ayırması ve Furkan’ın sözlerini dikine dikine söylemesi ikilinin kavga etmesine neden oldu. Oyun öncesi Şahika ve Tarık arasında gerilime neden olan durumlar ve Şahika’nın Adem ile hareket ettiği düşüncesi olayları buraya kadar getirdi. Umarız bu kavgalar daha da ileri taşınıp Survivor 2017 ye istenmeyen vedaların yaşanmasına neden olmaz.

Özellikle Oyunlarda gerginlik fazla oluyor. Adada olan bu gerginlikler malesef oyuncuların sinirlerini bozuyor. Bu ikilinin kavgasından bir diskalifiye çıkmayacak. Ancak ikili ciddi bir uyarı alacak? İki oyuncu da diskalifiye olmadı. Ancak ikili arasındaki gerginlik ileri günlere kaldı. Sizce bu ikiliden kim haklı? Furkan’ın davranışlarını onaylıyor musunuz? Adem hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

28 Şubat Survivor 2017 Adem Furkan Neden Kavga Etti? Diskalifiye Olacaklar mı?

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here