28 Şubat Survivor 2017 Kim Elenecek? Elenen İsim Kim? Sms Sonuçları

0

Survivor 2017 de oyunlar tüm hızıyla devam ederken her hafta bir yarışmacı eleniyor. Survivor da 2 dokunulmazlık oyunu oynandıktan sonra en 4 aday elenme adayı olarak potaya çıkıyor. Elenme adaylarından sms oyu az olan adaya veda ediyor. Eleme isimleri yazılırken herkes eteğindeki taşları yere seriyor ve birbiri hakkındaki tüm düşünceler ortaya çıkıyor. Kim kimi neden yazdı.

Eleme potasında kimi zaman kişisel nedenlerden dolayı performanslar göz ardı edilirken kimi zaman ise oyunlardaki başarısızlık ön plana çıkıyor. Bazende performansı ve arkadaşlığı iyi olan yarışmacılar eleme gecesi bir birini yazıyor veya yazmak zorunda kalıyor. Oyunculara baktığımızda ilhan Serhat ve Furkan ve Sema’nın birbirini yazmayacaklarını düşünüyoruz fakat öyle bir zaman geliyor ki bir birlerini yazmak zorunda kalıyorlar.

28 Şubat Survivor 2017 Kim Elenecek? Elenen İsim Kim? Sms Sonuçları

28 Şubat Survivor 2017 Kim Elenecek? Elenen İsim Kim?

Geçen hafta 4 isimden elenen isim Berna Öztürk olmuştu. Bu hafta şuana ilk elenme adayları 1. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler Takımından çıktı. İlk elenme adayları Sabriye ve Fatih oldu. 3. ve 4. elenme adayları

Elenme adayları ile ilgili ilk değerlendirmemiz şu şekilde oldu. Ayrıntılı değerlendirme daha sonra yapılacak. Sabriye geçen haftalarda elenme adayı çıkmış ve elenmemişti. Adem’in oyları Sabriye ye gidiyor. Elenmeyeceğini düşünüyoruz. Fatih ise geçen haftalarda ismi çıkan bir aday. Elenmeye en yakın aday diye düşünüyoruz. Tabi ki  İlhan ve ekibinin oylarını alırsa elenmekten kurtulabilir. Sms sonuçları diğer 2 aday belli olduktan sonra belli olacak. 2 adaydan fazla aday çıkabilir. Gönüllüler 2 aday çıkaracak. 3. elenme adayı Sadin oldu. 4. İsim Erdi Oldu.

Bizim ilk görüşümüze göre elenecek ilk isim Fatih’dir. Ancak Fatih ünlülerin oyunu alırsa Sadin elenebilir. Bizim elenme adayımız Fatih Hürkan. Aslında adadan gitmesi gereken iki isim performans açısından Fatih ve Erdi.

Sms Sonuçları:

1.Erdi

2.Sabriye

3.fatih

4.Sadin

Evet daha önce söylediğimiz gibi Fatih’in elenmesi bekleniyordu. Ancak Fatih ünlülerin oylarını alarak bu hafta elenmekten kurtuldu.

Sizce 28 Şubat Survivor 2017 kim elenecek? Sizin elenmesini düşündüğünüz bir aday var mı? Bu konudaki düşünceleriniz neler?

28 Şubat Survivor 2017 Kim Elenecek? Elenen İsim Kim? Sms Sonuçları

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here