28 Şubat Survivor 2017 Ödül (İletişim Oyunu) Kim Kazanacak? Kazanan Takım

0

Survivor 2017 de Oyunlar tüm hızıyla devam ederken Ödül Oyunları içinde farklı bir mahiyet arz eden oyunlardan biri ise İletişim Oyunu. İletişim Oyunu şimdiye kadar Eleme Gecesi öncesi oynanıyor. Bundan böylede bu şekilde olacağını düşünüyoruz. İletişim Oyunlarının diğer Ödül Oyunlarından farkı verilen ödülün maddi değil manevi olması. Oyunu kazanan takım aileleri veya arkadaşlarından gelen mesajları okuyorlar şuan için. Fakat bu ödül daha da artacak. Bu ödülü kazanan takımlar manevi olarak rahatlama yaşıyor ve aile özlemlerini gideriyorlar.

Acun Ilıcalı İletişim Oyunlarında kural değişikliğine giderek verilen ödül ile ilgili basamak sistemine geçildiğini duyurmuştu. Basamak sistemine göre Yarışmacılar İletişim Oyununda hangi ödülde kaldılarsa daha sonraki kazandıkları ilk iletişim oyununda o ödülü alacaklar. Örneğin kaybettikleri ödül aile mesajları ise sonraki ilk kazandıkları iletişim oyununda aile mesajları ödülünü alacaklar.

28 Şubat Survivor 2017 Ödül (İletişim Oyunu) Kim Kazanacak? Kazanan Takım

28 Şubat Ödül (İletişim) Oyununu kim Kazanacak?

Geçen haftalarda Ödül İletişim Oyununu Gönüllüler Takımı 2-0 üstünlükle kazanmış ve arkadaşlarından gelen mesajları ağlayarak okumuşlardı. Özellikle Erdi Göz6 evinden Filiz’in mesaj göndermesi ise manidardı. Zira Filiz ile Erdi Göz6 evinde ilk zamanlar anlaşamamış daha sonra ise birlikte hareket etmişlerdi. Aşk konusunda ise yalanlamalar da bulunmuşlardı.

28 Şubat Survivor 2017 Ödül (iletişim) Oyununu kim kazanacak? Kim sevdikleri ile buluşacak? Bizim tahminlerimizde ödül Oyununu Ünlüler Takımı kazanacak. Sizin favoriniz hangi takım? Ödül Oyununu hangi takım kazanacak? Bu konudaki düşünceleriniz neler? Bizimle paylaşabilirsiniz. 

Kazanan Takım : Gönüllüler (2-0)

28 Şubat Survivor 2017 Ödül (İletişim Oyunu) Kim Kazanacak? Kazanan Takım

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here