28 Şubat Survivor 2017 Sadin Neden Elendi? Ne Söyledi?

0

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2017 oyunlar tüm hızıyla devam ederken eleme heyecanı da devam ediyor. 2 Dokunulmazlık oyunları sonrası 4 adayın çıktığı yarışmada kimin elendiği merak konusu oldu.

Elenme adayı olarak Erdi , Sabriye, Fatih, Sadin elenme adayı olurken elenmeye en yakın adaylar Fatih ve Sadin oldu. Bu iki isim dışında çıkacak bir isim ise sürpriz olacak. Elenme adayları isimleri çıktıktan sonra zorlu süreç geçirdiler ve Sms sonuçlarını beklediler.

28 Şubat Survivor 2017 Sadin Neden Elendi? Ne Söyledi?

Evet iki elenme adayından biri olan Sadin adaya veda etti. Sadin hakkımda hayırlısı olsun dedi. Sadin ve Fatih arasında bir seçim yapıldı ve Sadin elendi. Fatih’in de elenebileceği yönünde bilgiler vardı fakat daha önce söylediğimiz gibi Fatih ünlülerin oylarından yararlanmış oldu. İkisi arasında Sms farkı fazla değildi.

Sadin’in elenmesi Gönüllüler için bir kayıp oldu. Performansı çok yüksek olmasa da Sadin iyi bir yarışmacıydı. Gönüllüler Erdi de gittikten sonra daha iyi yarışacaklardır diye düşünüyorum. Ünlülerden bazı isimler ise kendilerinden eleme olmadığına üzüldüler.

28 Şubat Survivor 2017 Sadin Neden Elendi? Ne Söyledi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here