28 Şubat Survivor Tarık Şahika ve Adem’e Neden Bağırdı? Neden Tartıştı?

0

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken iki adada da bir türlü sıkıntılar bitmek bilmiyor. Fatih Hürkan’ın 27 Şubat Ödül Oyunu öncesi yapmış olduğu açıklamalarda ada içerisindeki sıkıntılar gün yüzüne çıkmış ve Gönüllülerin Ünlüler adasındaki sıkıntılardan haberi olmuştu. 28 Şubat survivor 2017 fragmanı yayınlandı. Fragmanda oyun öncesi olduğunu düşündüğümüz Ünlüler Adasında yarışmacılar arsında bir anda gerginlik hat safhaya çıktı.

Ünlüler Adasında Tarık önce Şahikaya daha sonra Ademe bağırdı. Adem ve Şahika’nın karşılıklı diyalogları karşısında ortam daha da gerildi. Peki Tarık neden Şahika ve Ademe kızdı? Bu kadar neye sinirlendi? Neden Bağırdı?

28 Şubat Survivor Tarık Şahika ve Adem'e Neden Bağırdı? Neden Tartıştı?

Survivor 2017 Kim Hangi Tarafta Yer Alacak? tıklayınız!

28 Şubat Tarık ile Adem ve Şahika Tartışması?

Tarık Mengüç Şahika’ya hitaben: Bu kadar sinirlendiysem dürüst ol bak Allak seni nasıl düşürüyor. dedi ve sonrasında Sen Dürüst olacaksın sadece dürüst. dedi. Adem : Yanlış yapıyorsun bağırıyorsun.dedi. Tarık ise: Sen sus Adem Sus sen adem Adem sus.Ben sizi uyarıyorum. dedi. Kavga sonrası Çılgın Sedat: Sen yalandan iki kızı himaye altına almış görüntüsü verip kardeşim kardeşim ayakları yapma yorumunda bulundu. Adem’in yorumu ise kimseye adamlığımı sorgulatmam ben oldu.

Tüm bu konuşmalardan anladığımız kadar Ünlüler adasında bir kesim Adem’in bir grup oluşturmaya çalışması ve daha önce yazılarımızda bahsettiğimiz Şahika’nın Adem tarafına geçmesini düşünmeleri olayların bu noktaya gelmesine neden oldu. Oyun içinde de Furkan ve Adem kavga etti. Sizce burada Tarık Adem ve Şahika’ya bağırma nedeni olarak haklı mı? Şahika’nın davranışlarını onaylıyor musunuz? Adem grup oluşturmaya mı çalışıyor? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilir misiniz?

28 Şubat Survivor Tarık Şahika ve Adem'e Neden Bağırdı? Neden Tartıştı?

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here