3 Mart Beni Affet 1132. Bölüm Özeti? Cüneyt Gerçekleri Öğrenir!

0

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizisi Beni Affet de 1132. Bölüm özeti yayınlandı. Bu bölümde işler iyice karıştı ve tüm gerçekler açığa çıkmaya başladı. Feride ve Cüneyt bir kez daha Melis yüzünden karşı karşıya geliyor. Sevgi’nin hapisten kurtulmasına ise Ajda’nın doğru ifadesi gerekmektedir. Bahar ve Onur’un arası bozulur.

Sevgi’nin içerden çıkması için ifade vermeyi kabul eden Ajda’nın şartı nedir? Cüneyt Melis ile ilgili hangi gerçeği öğrendi? Bahar ve Onur’un arası neden bozuldu? Tüm bu soruların cevabı yazımızda sizlerle.

3 Mart Beni Affet 1132. Bölüm Özeti? Cüneyt Gerçekleri Öğrenir!

Yaman ve Cüneyt’in karşılaşıp birbirlerine zarar vermesinden korkan Melis Elmas ile eve dönmeye razı olur. Ancak Cüneyt’in yanından ayrılmadan önce beklenmedik bir hareketle Cüneyt’i öper. Cüneyt Feride’nin bu tartışmalarını gizlice izlediğini fark eder ve neden gizli gizli dinlediğinin hesabını sorar. Cüneyt artık Melis’in Yaman’ın kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Elmas ise Cüneyt ve Feride’nin gizlice konuştuğunu görür ve Feride ile ilgili düşüncelerini tekrar gözden geçirir.

Öte yandan Şahin Ajda’yı şikayetini geri alması için ikna etmeye çalışır. Ancak Ajda bunun karşılığında Sevgi’nin Şahin’den boşanmasını şart koşar. Ajda’nın saklandığı süre içinde Firdevs’e ait bir mağazadan alışveriş yapması Bahar’ı çok sinirlendirir. Bu konu hakkında çıkan tartışmada Onur ve Bahar arası iyice bozulur.

3 Mart Beni Affet 1132. Bölüm Özeti? Cüneyt Gerçekleri Öğrenir!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here