4N1K Sinan Kim? Cihan Şimşek 4n1k dizisinde Sinan’ı Oynayacak

1
198

Fox tv ekranlarında 5 gencin hayat hikayesinin anlatılacağı 4N1K Dizisinde dizi oyuncuları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. 4n1k dizisi Sinan rolünü canlandıran oyuncu Cihan Şimşek Kimdir nerelidir kaç yaşındadır gibi bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.Komedi tadında bir çocuğu canlandıracak olan 4n1k Sinan hakkında merak edilenlere bir göz atalım.

4N1K Sinan Kim? Cihan Şimşek 4n1k dizisinde Sinan'ı Oynayacak
4N1K Sinan Kim? Cihan Şimşek 4n1k dizisinde Sinan’ı Oynayacak

4N1K Ali Tekelioğlu Kimdir? Hangi Dizlerde Oynamıştır

Sinan Yorulmaz dizide Yelda müdürün kızı Yelda’dan hoşlanmaktadır. Ancak ilk zamanlar Yelda’nın müdürün kızı olduğunu bilmeyen Sinan bu durumu öğrendiğinde dizide neler yaşanacak ve bu durumu dizinin seyrini bakalım nasıl değiştirecek.

4N1K Sırık Kim? 4n1k Barış Ozansoy Gerçek Adı Nedir

Anne ve Babası bundan yıllar yıllar önce boşanan 4n1k Sinan annesine son derece bağlı birisidir. Sinan’ın annesine okul müdürü gönlünü kaptırır.Zira Sinan’ın annesi güzel birisidir.İlerleyen zamanda ise anne ve babalar ile çocuklar aşklarına birbirinden saklasalar da bu durumda nereye kadar devam edecek göreceğiz.

4N1K Sinan Kim? Cihan Şimşek 4n1k dizisinde Sinan'ı Oynayacak
4N1K Sinan Kim?

4N1K Yaprak Ayvaz Kimdir? Gözde Mutluer Ayvaz Rolü İle 4n1k Dizisinde

4N1K Sinan’ın gerçek adı Cihan Şimşek‘tir.25 yaşında olan başarılı oyuncu Cihan Şimşek 1992’de Almanya’da doğmuştur. 4N1K Sinan bez bebek isimli dizide Selim karakterini canlandırmıştı.Zil Çalınca’da Metehan, Bir Yastıkta Poyraz, Beni Böyle Sev Deniz, Medcezir’de Ali, 2016 yılında Hanım Köylü dizilerinde rol alan oyuncu bu yaz içinde yeni dizisi  4N1K Sinan karakteri ile ekranlarda olacak.Cihan Şimşek İnstagram Hesabı: tcihansimsek.

4n1k Dizisi Bade Kimdir? Gizem Güneş 4n1k Dizisinde

 

1 Yorum

Comments are closed.