6. Bölüm İçimdeki Fırtına Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? 18 Mart

0

Star Tv ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisinden kötü haber. Dizi maalesef 6. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. İçimdeki Fırtına 18 Mart Cumartesi Final Bölümü ile ekranlarda olacak. Büyük umutlarla başlayan dizinin erken final kararı tüm sevenlerini üzdü. Peki İçimdeki Fırtına neden final yapıyor?

6. Bölüm İçimdeki Fırtına Neden Final Yapıyor? 

Başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Mehmet Özgür, Burak Can’ın bulunduğu, Aslan Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca, Senaristliğini ise İpek Kadıların yaptığı dizi reytinglerin istenilen seviyede olmaması nedeniyle Final kararı aldı. Dizi iki kardeşin çocukluklarında iyi geçinirken büyüdükten sonra bir birine nasıl düşman olduklarını anlatıyordu.

6. Bölüm İçimdeki Fırtına Neden Final Yapıyor? Neden Bitti? 18 Mart

Şimdi merak edilen konu ise dizide Baş Rol oynayan oyuncuların hangi dizilerde rol alacağı. Şuan bir çok dizi yayında bu deneyimli oyuncuları her an bir dizi de karşımızda görebiliriz. Bir diğer sebep ise Star Tv Barış Arduç’un başrol oynayacağı yeni bir dizinin hazırlığını yaptığı bu yüzden bu iddialı diziye yer açmak için böyle bir karar alındığı.

İçimdeki Fırtına Fragmanı!

https://www.youtube.com/watch?v=jDFHrHX5HHo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here