7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Ne? Kim Kazandı? Ödül? Skor? İlk Oyun Kimin?

0

7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Ne?

Tv 8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2017’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 3 Şubat Haftanın ilk ödül oyunu oynanmış Ünlüler pizza ödülünü kazanmıştı. Sonrasında Bil Bakalım oyunu oynanmış. Bu oyunu da Ünlülerden Adem kazanmıştı. İlk Dokunulmazlık oyununu Ünlüler, İkinci Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. En son 6 Şubat’daki Ödülü tatlı olan Ödül Oyununu da Ünlüler kazanmış. Gönüllüler bir kez daha kaybetmişti.

7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Ne? Kim Kazandı? Ödül? Skor? İlk Oyun Kimin?

Peki 7 Şubat Ödül Oyunu ne? Ödül ne? Kim kazandı? İlk oyunu kim aldı? Skor ne oldu? Tüm bu soruların cevabı yazımızda. 

Survivor 2017 7 Şubat İlk Oyun (İletişim) Kimin?

Survivor 2017 7 Şubat Ödül Oyunu ilk oyun Serhat ve Gaökhan arasında oynandı. Serhat’ın hızı ve parkur sonundaki becerisi 1. Tur ilk oyununu Ünlülerin kazanmasını sağladı. 1. Tur Ünlüler 1-0 önde.

7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Ne? Kim Kazandı? Ödül? Skor? İlk Oyun Kimin?

Survivor 2017 7 Şubat Kim Kazandı? Ödül? Skor? 

Survivor 2017 7 Şubat Ödül Oyunu yine zorlu bir parkurdan oluşmakta, yarışmacılar elindeki disk  ile bu parkuru geçmek zorundalar. Parkurda engeller, havuzlar, alttan üstten geçmeleri gereken yerler bulunuyor. Parkur sonunda Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında masa üzerinde bardak tutma oyununa benzeyen bir oyun bulunuyor. Dikdörtgen uzun bir masa ve sonunda çizgi bulunuyor. Yarışmacılar ellerinde getirdikleri diski masadan düşürmeden çizgiyi geçirmeleri gerekiyor. Bunu 2 kez yapan oyunu alıyor.

7 Şubat Survivor 2017 ödül belli oldu. Ödül T.Telekom’dan adaylar hayranlarından gelen mesajları okuyabilecekler. Ayrıca 3 adet patates kazanacaklar.

7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyunu Ne? Kim Kazandı? Ödül? Skor? İlk Oyun Kimin?

Mücadeleli ve heyecanlı, kavgalı zorlu bir Ödül Oyunu bizi bekliyor. Gönüllüler üst üste ödül oyunlarını kaybettiler. O yüzden Gönüllülerin kazanmaktan başka çareleri yok. 7 Şubat Survivor 2017 Ödül Oyununu kimin kazandığını bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin..

Son Durum 1. Tur 3-3 berabere. Pınar -Elif Sahada. Gönüllüler 4-3 Önde. İlhan -Gökhan Sahada durum 4-4. Sema- Burçak sahada . Durum 5-4 Gönüllüler kazandı. 1. Tur Gönüllülerin. Gönüllüler 1-0 öne geçmiş oldu.

2. Tur: 

Furkan- Eser sahada. Ünlüler 1-0 kazandı. Volkan- Sedat sahada. durum 1-1 Şahika- Tuğçe gönüllüler 2-1 . Gönüllüler 3-1 öne geçti. Gönüllüler 4-1 önde. Gönüllüler 5-1 kazandı. Gönüllüler 2-0 ödülü kazandı.

https://www.youtube.com/watch?v=Bt65dOUt61A

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here