8 Mart Zuhal Topalla Ali’nin Yeni Talibi Neslihan Kim? Ali’nin Cevabı?

0

Star Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Zuhal Topalla İzdivaç programı dolu dizgin yayın hayatına devam ediyor. Bir birinden güzel gelin adayları ve yakışıklı damat adaylarının evlenmek için başvurduğu programda sevinçler hüzünler bir arada.

8 Mart Zuhal Topalla Ali’nin Yeni Talibi Kim? Ali’nin Cevabı?

Zuhal Topalla İzdivaçta daha önce Naz ile birlikteliğinin akıbeti tam olarak bilinemeyen Ali’ye güzeller güzeli bir talip geldiğini duyuran Zuhal Topal izleyicide de merak uyandırdı. Ali ile Naz’ı bir bütün olarak gören izleyici bakalım bu yeni gelecek olan adaya nasıl bakacak?

8 Mart Zuhal Topalla Ali'nin Yeni Talibi Neslihan Kim? Ali'nin Cevabı?

Zuhal Topalla Ali yeni talibine ne cevap verecek. Ali Naz!dan sonra başka biri ile ilişki yaşayabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı yazımızda olacak. Ali’nin yeni talibi Neslihan.

Zuhal Topalla Neslihan Kim? Ali’nin Cevabı?

13 yaşından beri çalışıyorum. Tekstil firmasında çalışıyorum. Ali’yi tanımak istedim. Ali’nin düşüncelerini değiştirebileceğimi düşünüyorum. Ali Bey aşkı bulabilecek mi? Aşk çok farklı bir şey. Sevdiğine sadık, çabuk sinirlenmem. Kıskanç değilim. Ali Neslihan Hanıma olumsuz cevabını verdi.

Zuhal Topalla Ali videosu!

https://www.youtube.com/watch?v=Xq9aTf0U3Vw

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here