Adını Sen Koy 21 Ekim Neler Olacak? Ömer Zehirlenecek Mi? Özeti, İpuçları


Adını Sen Koy 21 Ekim Neler Olacak,

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy yeni bölümüyle ekranlara gelmeye deavme diyor. Zehra Alev’in getirdiği ilacı içmiş ve odasına çekilmiştir. Alev Zehra’yı zehirlenecek ve bebeğini düşerecek diye beklerken Zehra’ya hiç bir şey olmamıştır. Alev ilacın tek başına yeterli olmadığını düşünerek Nazan’ın bahsettiği aktara gider ve düşük ilacı almak istediğini söyler. Aktar öyle bir ilacın olmadığını söyler.

Dizi Haber Sitesi  Adı Sen Koy 216 Bölüm Fragmanı ve Özeti 13 Kasım

adini-sen-koy-omer-zehrilenecek-mi

Adını Sen Koy 21 Ekim Ömer Zehirlenecek Mi,

Alev Aktarı dinlemez ve aktar o tip ilaçlar yapmadığını söylese de O’na görünmeden bir ilaç alır. Ancak aktar bunu farketmiştir. Alev aktardan aldığı ilacı Nazan’a verir ve Zehra için hazırlattığı çaya damlatır.  Nazan hazırladığı çayı Zehra’ya götürür ancak odada yalnız olan Ömer gelen çayı yudumlamak üzere eline alır. O esnada daha önce durumu farkeden Aktar eve gelir ve Alev’e aldığı ilacın sadece bebeği düşürmeyeceğini anneyi de öldürebileceğini söyler.

Dizi Haber Sitesi  Adını Sen Koy Sabah Kim Gerçek Adı Oynadığı Diziler

adini-sen-koy-alevin-yaptiklari-ortaya-ciakcak-mi

Adını Sen Koy 21 Ekim Özeti ve İpuçları

Aktarın söyledikleri üzerine endişelenen Alev odaya çıktığında çayı Zehra’nın değil Ömer’in elinde görünce endişelenir ve Ömer çayı yudumlamadan fincanı elinden almaya çalışır. Bakalım Ömer çayı içecek mi? Adını Sen Koy 21 Ekim de Ömer zehirlenecek mi?

adini-sen-koy-21-ekim-neler-olacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın