Alper ile Perihan Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti? Neden Bitti? Esra Erol’ da


 Esra Erol’ da Alper ile Perihan Neden Tartıştı,

Esra Erol Atv ekranlarında beğeniyle izlenmeye devam ederken adaylar arasında zaman zaman güzel şeyler yaşanırken bazen de tartışmalar ve anlaşmazlıklar oluyor. Alper için gelen gelin adayı Perihan ile Alper iyi anlaşmış ve görüşmeye başlamışlardı. Ancak programdan sonra çiftin arasında çıkan tartışmalar ilişkilerine gölge düşürdü.

esra-erol-da-alper-ile-perihan-neden-tartisti

Esra Erol’ da Alper ile Perihan Neden Kavga Etti,

Alper ile Perihan’ı daha yakından tanımak için görüşmeye devam etmiş Alper yemekte iken Perihan’ın yaşının küçük olduğunu ve olamayacağı gibi ifadeler kullanmış ancak daha önce azmedip 100 kg’dan 55 kg’a düşen Perihan yine azmetmiş ve bikaç gün daha tanıma fırsatı istemişti. Alper de Perihan’ın bu isteğini kırmamış ve bi süre daha tanımak istmeişti ancak bu görüşmeler bu yaş farkı aralarında bazı sıkıntılar oluşturdu.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol da Umut'un Talibi Selen Kim? Umut Selen Görüşmesi Son Durum

perihan-ve-alper-neden-tartisti

Esra Erol’ da Alper ile Perihan Neden Bitti?

Perihan’ın henüz daha yeni 18’ine girmiş olması,sosyal ve kültürel eksikliklerinin olması Alper için problem olmuş ve Perihan ile bu yüzden tartışmışlardır. Ayrıca son olarak Sasmira’nın Alper’e bi adres sorması üzerine Perihan’ın neden başkasına değil de sana soruyor diye kıskançlık krizine girmesi üzerine Alper’İn sanane demesi ve tartışmanın büyümesi üzerine de Alper Perihan görüşmesi bitti.

Dizi Haber Sitesi  Esra Erol'da Ezgi Umut'tan Neden Ayrıldı? Esra Erol Ezgi ve Umut'u Neden Ayırdı?

esra-erol-da-alper-ile-perihan-neden-olmadi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın