Altınsoylar Ümmü Kimdir? Geçek Adı, Boyu, Kilosu, Yaşı, Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi


Altınsoylar Ümmü Karakteri Kimdir? Geçek Adı Dizideki Rolü

Kanal D’nin 2016-2017 projesinin iddialı olduğunu oyuncu kadrosundan da anlayabiliriz. Dizide Begüm karakterine hayat veren oyuncu Begüm Akkaya’dır. Ümmü karakteri dizide haylaz çocuk Emin’i adam etmek için ailesi tarafından gelin olarak eve alınan bir gelini canlandırmaktadır. Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği kimsesiz genç bir adam, öfkeli nişanlısından kaçan genç bir kadın, her biri nev-i şahsına münhasır bireylerden oluşan Kayserili ALTINSOYLAR! Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayıcı Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, dışarlıklı kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve dikiş tutturamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü. Ümmü karakterini canlandıran Begüm Akkaya 8 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. İlk olarak Beşinci Boyut ve Doktorlar dizileri ile ekranlara merhaba diyen Begüm Akkaya, daha sonra Olgun Şimşek, Erkan Can, Nejat İşler ve Aslı Tandoğan gibi oyuncular ile birlikte Kapalı Çarşı dizisinde rol almıştır.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı Bela 46. Bölüm Neler Oldu

altinsoylar-ummu-kimAltınsoylar Begüm Akkaya’nın (Ümmü Altınsoy) Oynadığı Diziler

25 yaşında olan oyuncu, genç yaşına rağmen pek çok projede rol almıştır. Begüm Akkaya’nın oynadığı ve rol aldığı proje ve dizilerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; 2013 – 20 Saat, 2012-2013 Uçurum – Ceylan, 2012 Mavi Dalga – Perin, 2012 Kuma – Ayşe, 2012 Acayip Hikayeler – Fazilet, 2010 Hür Adam – Aysel, 2010 72. Koğuş – Dilsiz Suna, 2009-2010 – Kapalıçarşı – Dilek, 2008 Kendi Okulumuza Doğru – Pınar, 2008 Aşk Tutulması – Gamze, 2006 Yeşeren Düşler – Sakine,2006 Doktorlar – Melisa,2005 Beşinci Boyut – Sibel

Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk Ömer İle Defne'nin 40. Bölüm 1 Nisan Öpüşme Sahnesi? Mey Şarkısı, Videosu


altinsoylar-ummu-kimdir

Altınsoylar Begüm Akkaya’nın (Ümmü Altunsoy) Sevgilisi

Güzel ve başarılı oyuncunun özel hayatına dair bilgileri kamuoyundan bir sır gibi saklanıdığını biliyoruz. Şuan için ünlü oyuncu Begüm Akkaya’nın sevgilisi hakkında net bir bilgi olmadığını belirmek isteriz.

altinsoylar-ummu

Altınsoylar Dizisi Tüm Oyuncuları-Karakterleri ve Rolleri İçin Tıklayınız

altinsoylar-dizi-sarkisi-hey-hat

Altınsoylar Begüm Akkaya’nın Videosu ve Resimleri

 

Dizi Haber Sitesi  Wimbledon Tenis Turnuvasında kökeni 1800 lerin sonuna dayanan beyaz kıyafet giyme zorunluluğunun sebebi nedir?

 Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın