Anne 17. Bölüm Cengiz (Berkay Ateş) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

0

Star Tv ekranlarında yayınlanan izleyiciyi adeta ekran başına kilitleyen dizisi Anne de olaylar iyice karışıyor. Turna yurttan kaçar ve Gönül’ün yanına gelir ve orada Zeynep’i bulur. Zeynep Turnayı uzun zamandır görmediği için çok mutlu ve huzurlu olur. Cahide ise Turna’nın kızı Zeynep ile olduğunu öğrenince deliye döner. Kızını bir çok zorluklarla hapisten kurtaran Cahide kızının Turna (Melek) yüzünden tekrar başının belaya girmesinden korkmaktadır.

Öte Yandan Cahide kızına karşı büyük bir vicdan azabı duyar. Çünkü Cengiz ve Şule ile pazarlığa oturduğundan haberi yoktur. Diğer taraftan Cengiz Zeynep ile para karşılığında Turna’yı Zeynep’e vermek için anlaşır. Cengiz’in acil olarak paraya ihtiyacı vardır.

Anne 17. Bölüm Cengiz (Berkay Ateş) Ölecek mi? Başka Bir Dizide mi Oynayacak?

17. Bölüm Cengiz (Berkay Ateş) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Cengiz Turna’yı götürmek için odasından almaya gider. Bunu gören Şule ise Cengiz’e ne yaptığını sorar. Cengiz ” Adamlar parayı istiyorlar anlamıyor musun?” diye Şule’ye bağırır. Şule kızı Turna’yı vermek istemez. Cengiz ile münakaşaya girer. Bu arada Zeynep polis ile işbirliği yapar ve Sinan Komser ile Cengiz’le buluşacakları parkta beklemektedir. Fakat zaman geçtikçe Zeynep Cengiz’in polisten haberi olduğu düşüncesi ile endişelenir.

Tam bu sırada Cengiz ile Şule Turna’yı götürme konusunda tartışırken Şule Cengiz’i yaralar. Fragmanda Cengiz’in yarası ile ilgili herhangi bir şey görülmez. Fakat Şule Turna’ya Cengiz’e bakmaması yönünde telkinde bulunur. Bu durum bize Anne dizisinde Cengiz karakterini canlandıran oyuncu Berkay Ateş’in dizide öleceği ve diziden ayrılacağı yönünde şüpheye düşürür. Her ne kadar dizi de kötü rolde de oynasa Berkay Ateş’i oynadığı rol tartışılamaz ve yerini kimse dolduramaz inancındayız. Ancak son zamanlarda yeni dizilerin bir bir yayınlanmaya başlayacak olması bizleri Berkay Ateş’in başka bir dizi de mi oynayacak sorusunu akıllara getirdi. Umarız Berkay Ateş dizideki rolüyle Cengiz ölmez.

https://www.youtube.com/watch?v=LwdnfekQnuc

Anne Berkay Ateş (Cengiz) Fotoğraflar?

Anne Berkay Ateş (Cengiz) Kim?

1987 İstanbul doğumlu oyuncu 180 cm boyunda 76 kg ağırlığında Kova burcu özelliklerine sahiptir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Berkay Ateş ilk olarak Abluka sinema filmi ile oyunculuğa adımını atmıştır. 2016 yılında İstanbul Sokakları dizisi kadrosunda yer almıştır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here