Anne 6 Aralık Neler Olacak- 7.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Anne 6 Aralık Neler Olacak- 7.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Merve Girgin Aytekin yönetmenliğinde Star tv ekranlarının sevilen dizisi Anne reyting rekorları kırmaya devam ediyor.Her bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Anne kadrosundaki Cansu Dere (Zeynep Güneş), Vahide Perçin (Gönül Aslan), Beren Gökyıldız gibi oyuncuların da büyük etkisiyle en çok tutulan diziler arasına girmeyi başardı.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 11 Haziran 12. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

anne-6-aralik-neler-olacak-7-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari9Anne 6 Aralık Neler Olacak Özet

Şule, adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaşır. Zeynep, korku içindeki Turna’yı korumaya çalışırken, kendini hastaneye kaldırılan Gönül’ün yanında bulur.Şule, son çare olarak Ali’den yardım ister. Ali, onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirince, Şule Zeynep’e daha da bilenir. anne-6-aralik-neler-olacak-7-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2
Gönül, hastalığını yok sayıp hastaneden çıkmaya çalışırken, Zeynep ve Turna’nın sayesinde hayatının en güzel gününü yaşar.
Şule sonunda kızının izini bulur. Turna ile yüz yüze gelen Şule’nin, geçmişi hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıkar.
anne-6-aralik-neler-olacak-7-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3
Yıllarca Şule’nin yanında Melek olarak yaşayan, yeni hayatında Zeynep’le Turna olmayı seven küçük kız için karar zamanıdır. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi etkileyecektir.

Anne 6 Aralık Fragman İzle,Anne 7.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Yeni bir Mahalle Dizisi "50 Metrekare" Geliyor. Ayrıntılar Haberimizde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın