Anne Dizisi 1 Kasım Fragmanı? 2. Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları


Anne Dizisi 1 Kasım Fragmanı? 2. Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları

Merve Girgin Aytekin yönetmenliğinde ilk bölümüyle geçen hafta ekranlara gelen ve usta oyuncu kadrosundaki Cansu Dere (Zeynep Güneş), Vahide Perçin (Gönül Aslan), Beren Gökyıldız (Melek Akçay), Gonca Vuslateri (Şule Akçay), Gülenay Kalkan (Cahide Güneş), Berkay Ateş (Cengiz Yıldız), Can Nergis (Ali Arhan) gibi isimlerle adından çokca sözettirecek gibi.

anne-dizisi-1-agustos-fragmani-2-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari8

Anne Dizisi 2. Bölümde Neler Olacak

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir.

 anne-dizisi-1-agustos-fragmani-2-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari7
Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.
anne-dizisi-1-agustos-fragmani-2-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari6
Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır.
 anne-dizisi-1-agustos-fragmani-2-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari3
Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün  başına geleceklerden habersizdir.
Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır.
Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar.  Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

Anne Dizisi 1 Kasım Fragmanı?, Anne Dizisi 2.Bölüm Fragmanı?

Dizi Haber Sitesi  Ölene Kadar Ben Seni Çok Sevdim Şarkısı ve Sözleri? 9 Şubat

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın