Anne Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 5.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Anne Dizisi 22 Kasım Neler Olacak? 5.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Merve Girgin Aytekin yönetmenliğinde Star TV nin sevilen dizilerinden olan Anne büyük ilgiyle karşılanmaya devam ediyor.Beklentinin üzerinde izlenen Anne dizisi hayranlarını ekranlara kilitlemeyi başardı.Kadrosundaki Cansu Dere , Vahide Perçin , Beren Gökyıldız , Gonca Vuslateri, Gülenay Kalkan , Berkay Ateş gibi oyuncuların yer aldığı dizi yeni bölümüyle yine sizlerle olmaya devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Ölene Kadar 19 Ocak Fragmanı? Dağhan Selvi'yi Çözecek mi? Selvi Dağhan'a Yardım Edecek mi?

anne-dizisi-22-kasim-neler-olacak-5-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclariAnne Dizisi 22 Kasım Neler Olacak?

Zeynep  Turna’yı korumak için her şeyi göze alır. Anneliğin gerektiğinde kendinden vazgeçmek olduğunu bir kez daha anlayan Zeynep, Ali’nin teklifini kabul eder. Ali ve Zeynep yüz yüze geldiğinde, Zeynep gerçeklerin sandığından bambaşka olduğunu öğrenir…

Dizi Haber Sitesi  Gülümse Yeter Sarp Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler Ve Sevgilisi


Turna’ya normal bir hayat vermek isteyen Zeynep, onu okula kaydetmek ister. Ancak bunu başarmak düşündüğünden çok daha zordur. Pes etmek üzere olan Zeynep’in imdadına Gönül yetişir. Gönül sayesinde okula başlayan Turna, aradığı mutlu hayata adım atmanın sevincini yaşar…
anne-dizisi-22-kasim-neler-olacak-5-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari4
Şule Melek’in defterinde gördüğü Zeynep adının peşine düşer ve Zeynep’e ulaşır. Zeynep ise tüm tehlikeleri bertaraf etmiş, Turna, Cahide ve ailesiyle daha güçlü bağlar kurmuştur. Ancak gelecek bir telefonla, tüm dengeler paramparça olur.
anne-dizisi-22-kasim-neler-olacak-5-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3

Anne Dizisi 22 Kasım  Fragman İzle-Anne Dizisi 5.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  İstanbullu Gelin Dilara Aksüyek Kim? Yaşı? Boyu? Karakteri?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın