Anne Dizisi 6 Aralık’ta neden yok? Neden yayınlanmıyor?


Anne Dizisi 6 Aralık’ta neden yok? 

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına giren Anne yayınlandığı günden bu yana reytinglerde gösterdiği yükseliş ile bir çok sağlam projeyi geride bırakmayı başardı. Anne dizisi gösterdiği başarısı bazı problemlerinde başlamasına neden oldu. Dizinin 7. bölüm fragmanının yayınlanmamış olması ise problemlerin varlığını kanıtlar nitelikte. Peki dizide yanlış giden neler var? Dizi neden yayınlanmadı?

Dizi Haber Sitesi  Kördüğüm Kaan Kimdir? Gerçek adı ne? Oynadığı diziler

anne-dizisi-6-aralikta-neden-yok-neden-yayinlanmiyor

Anne Dizisi 6 Aralık’ta neden yayınlanmıyor?

Dizinin Başrol oyuncusu Cansu Dere’nin dizi setinde ayrı yemek istemedi ve reklamlarda ve diğer tanıtımlarda kendisinin ön planda olması gibi talepleri dizide bazı sorunların olduğunu dedikodularına neden olmuştu.

anne-dizisi-zehra-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-kariyeri5

Diğer taraftan dizinin resmi sayfasında yaptığı açıklamada söylenenlerin gerçeği yansıtmadığı yönündeki açıklamaları kamuoyunu biraz rahatlatsa da diğer taraftan dizideki yönetmen değişikliği ise yine akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk Yeni Gelen Feryal Kimdir? Gerçek Adı, Boyu,Kilosu, Yaşı ve Sevgilisi

anne-dizisi-zehra-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-kariyeri2

Dizinin 6 Aralık Salı günü yayınlanmaması ise sevenlerinin endişeli yorumlarına neden oldu. Yapılan resmi bir açıklamanın olmaması hala bir şeylerin ters gittiğini gösteriyor. Böyle başarılı bir yapımın elbette yayına son vereceğini düşünmüyoruz. Sorunun bir an önce çözüme kavuşmasını ümit ediyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın