Anne dizisi Şule ve Cengiz öldü mü? Melek(Turna) nerede?


Anne dizisi Şule ve Cengiz öldü mü? Melek(Turna) nerede?

Şule ve Cengiz pavyonda komiserle görüşmesi pavyonda ilerin ters gitmesine nedn olmuştur. Pavyonun sahibi Şule ve Cengiz’e zaman tanımış ve iş yerinin zararını olan 20.000 TL’yi yarına kadar getirmelerini istemiştir. Cengiz ise çözümü Zeynep öğretmende bulmuş ve ondan para istemiştir. Zeynep öğretmen ise parayı zor bela toplamış ve buluşma yerine gitmiştir. Ancak ters giden birşeyler vardır. Cengiz buluşma yerine gelmemiştir. Zeynep eve gittiğinde ise şok eden bir manzara ile karşılaşır. Şule, Cengiz ve Cengiz’in arkadaşı kanlar içinde yerde yatmaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 30 Mayıs 988. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçarı

Anne dizisi Şule ve Cengiz öldü mü?

Zeynep manzara karşısında şok geçirmiş ve aklı Turna’da kalmıştır. Acaba Cengiz ve Şule ölmüş müdür? Turna’ya bir şey mi oldu? Turna diğer odalarda yaralı mıdır?

Pavyon sahibi belirtilen süre dolduğunda Şule ve Cengiz’i evlerinde bulmuş ve gereken cezayı vermiştir. Biz ölmediklerini düşünüyoruz. Belki Cengiz’in arkadaşı ölmüş olabilir. Ancak Şule ve Cengiz ana karakterler oldukları için en azından şimdilik ölmeleri mantıklı değil. Turna ise diğer oda da dolapta saklanmış bir şekilde durmaktadır.

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor 11 Eylül 9. Bölümde Çalan ŞArkı ve Sözleri-Kenan Doğulu-Aşk Oyunu

Anne dizisi 11 bölüm fragmanı izle(Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın