Anne Şule Melek’i Geri Alacak Mı? Melek (Turna) Annesine Dönecek Mi? 22 Kasım


Anne Dizisi Şule Turna’yı (Melek’i) Geri Alacak Mı,

Anne dizisi Star Tv ekranlarında dram dolu sahneleri ile heyecanla izlenemeye devam ederken Zeynep Turna’yı korumak için her şeyi göze almıştır. Anneliğin gerektiğinde kendinden vazgeçmek olduğunu bir kez daha anlayan Zeynep, Ali’nin teklifini kabul etmiş. Ali ve Zeynep yüz yüze geldiğinde, Zeynep gerçeklerin sandığından bambaşka olduğunu öğrenmiştir.

anne-dizisi-22-kasimda-melek-annesine-doncek-mi

Bu sırda Şule Melek’in eşyalarının arasındaki defterinde Zeynep ismini görmüş ve Zeynep’i bulmak için yola düşmüştür. Zeynep’in Telefonuna ulaşan Şule O’nu arar ve o esnada telefonun yanında bulunan Turna Zeynep’ten habersiz telefonunu açar. Şule de Melek de birbirlerinin seslerini tanımışlardır artık.

Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi 7 Kasım Neler Olacak? 8.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

anne-dizisi-22-kasimda-neler-olacak

 

Anne Dizisi Melek (Turna) Annesine Dönecek Mi?

Turna’ya normal bir hayat vermek isteyen Zeynep, onu okula kaydetmek istemiş. Ancak bunu başarmak düşündüğünden çok daha zor olmuştur. Tuna’nın ne bir kimliği ne de yasal bir bağı vardır Zeynep ile. Pes etmek üzere olan Zeynep’in imdadına Gönül yetişir. Gönül sayesinde okula başlayan Turna, aradığı mutlu hayata adım atmanın sevincini yaşamıştır.

Dizi Haber Sitesi  Esaretim Sensin Savaş Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

anne-dizisi-22-kasimda-neler-yasanacak

Zeynep İstanbul’da tam da tüm sıkıntılardan kurtulmuş tüm tehlikeleri bertaraf etmiş, Turna, Cahide ve ailesiyle daha güçlü bağlar kurmuştur artık Ancak gelen bir telefonla, tüm dengeler paramparça olmuştur. Şule Melek ve Zeynep’e ulaşmıştır artık. Bakalım yeni bölümde Melek Annesini Mi Seçecek Zeynep’i Mi? Annesi Melek’i alabilecek mi?

anne-dizisi-22-kasimda-annesi-turnayi-geri-alacak-mi

Sizce Melek Kimi Seçecek? Melek Şule’yi mi seçecek Zeynep’i mi? Turna Annesi ile mi gidecek Zeynep ile mi kalacak? Siz de düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Anne Dizisi 22 Kasım Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın