Aras Bebek Bulundumu?


Fox ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler adlı programa katılan Cansu  oğlu Aras bebeği arıyordu.Program sırasında yani cuma günü stüdyo ya haber gelmiş ve Aras bebeği bulunduğunu söylenmişti.Eskişehir de bulunduğu söylenen Aras bebek ile buluşması için  annesi Cansu İnci Ertuğrul Eskişehir’e program tarafından hemen gönderilmişti.

Dizi Haber Sitesi  Anne Şule Melek'i Geri Alacak Mı? Melek (Turna) Annesine Dönecek Mi? 22 Kasım

Fakat  anne Cansu İnci Ertuğrul Eskişehir’e gittiğinde bulunduğu söylenen bebeğin Aras bebeğe benzediğini fakat o olmadığını ve Aras bebekte bulunan doğum lekelerinin bulunmadığını söyledi.

Tekrar programa katılan Cansu bebeğini aramaya devam edecek. Eski kocasının bebeği kaçırdığı ve oradan oraya sürekli dolaştığı söyleniyor. 9 buçuk aylık olan Aras bebeği annesi 3 aydır göremiyor.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 21 Mayıs 9. bölümde Neler Olacak? Sinan Rüzgarla Beraber mi Gidecek? Özet-Fragman ve İpuçları

Daha öncede yayına bağlanan  Kayınpederi şiddetli geçimsizlikten bahsetti. Oğlunun da bu sebepten evi terk ettiğini fakat kendisinin de oğlunun nerede olduğundan haberinin olmadığını “Öyle bir oğlum gelinim ve torunum da yok. Onu merak ediyorum ama elimden gelen bir şeyde yok” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın