Arka Sokak 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 11. Sezon 409. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

1

Arka Sokak 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 11. Sezon 409. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Arka Sokak 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak-11. Sezon 408. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

İstanbul sokaklarında suç ve suçluların peşinde koşan bir ekibin olağan dışı maceralarını ve aile içi ilişkilerini konu alan Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon çalışmaları uzun zamandır devam ediyor. Tabi bu dizinin fanlarını da heyecanlandırıyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusu sosyal medyada da merak edilen konulardan birisi. Sizler için konuyu araştırdık.

Arka Sokak 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak?Arka Sokak 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak-11. Sezon 408. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak-1

Dizinin yaklaşık 10 sezondur devam ettiği ve uzun soluklu dizilerden birisi olduğu herkesin malumu. Bu anlamda dizinin önceki sezon başlangıç tarihlerine baktığımızda  yeni sezon başlangıcı ile ilgili kesin olmasa da bir tahmin yapmak mümkün.
Dizi sezonlara genelde Eylül ayında başladığı biliniyor .Arka Sokaklar dizisi nadir de olsa Temmuz- Ağustos ve Kasım aylarında sezon başlangıcı yapmış. Ancak genelde Eylül ayını tercih etmiş. Bizde olağan dışı bir gelişme olmadığı takdirde dizinin Eylül ayı içerisinde 11. Sezona başlayacağını düşünüyoruz.

11. Sezon 409. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eylül ayında yeni sezona başlayacağını düşündüğümüz dizinin 408. Bölümü ise tahmini 9 Eylül ve ya 16 Eylülde yayınlanacağını düşünüyoruz.
Yeni bilgiler için bizi takipte kalın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here