Arka Sokaklar 16 aralık neler olacak? 421. bölüm Fragman-Özet


Arka Sokaklar 16 aralık neler olacak? 421. bölüm Fragman-Özet

 Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklada heyecan dorukta.Birbirinden heyecanlı bölümlerinde sizlerle olmaya devam eden Arka Sokaklar Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı.

arka-sokaklar-16-aralik-neler-olacak-421-bolum-fragman-ozet15Arka Sokaklar 421. bölüm Özet

Tuncay, Sezgin Onuralp’e borcu olan, taşımacılık yapan bir iş adamıdır. Bir sabah saldırıya uğrar, saldırganlar şirkete ve önünde duran araçlara kurşun yağdırır. Emniyette ise ekip toplanmış Hakan ve Aylin’in düğün hazırlıkları hakkında konuşmaktadır.

Dizi Haber Sitesi  17 Mart Arka Sokaklar Tunç (Kerimhan Duman) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

arka-sokaklar-16-aralik-neler-olacak-421-bolum-fragman-ozet13Nesrin ise Hakan’a Aylin konusunda baskı yapmaktadır. İhbar üzerine Rıza baba Mesut, Selin, Volkan ve Arda’yı Tuncay’ın şirketine gönderir. Tuncay yapanın kim olduğuna adı gibi emindir ancak polise hiçbir şey söylemez. Ekip Sezgin Onuralp’in peşine düşer, kendisini bulmak ve yakalamak hiç kolay olmayacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Arka Sokaklar Merve Oflaz Kimdir Hangi Rolü Oynayacak

arka-sokaklar-16-aralik-neler-olacak-421-bolum-fragman-ozet1

Ekibe yeni komiser muavini Mehmet atanır. Mehmet, Volkan’ın polis kolejinden sınıf arkadaşıdır. İstanbul’a tayini çıkınca bahtına bizim ekip düşer. Mehmet Rıza baba ve ekiple tanışıp hemen göreve gönderilir.

Arka Sokaklar 421. bölüm Fragman,Arka Sokaklar 16 Aralık FragmanSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın