Arka Sokaklar 17 Haziran 406.Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

0
5

Arka Sokaklar 17 Haziranda Neler Olacak? Özeti

Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında yayın rekoru kırmaya giderken 406. Bölümü ile 17 haziran Cuma akşamı yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile izleyici karşısına çıkacak. Geçtiğimiz bölümde Erdal Selin’i kaçırmış ve rehin almıştı. Başta Mesut olmak üzere tüm ekip Selin`i kurtarabilecekler mi? Selin, Bekir tarafından rehin alınmıştır. Bekir, Turgut ve Erdal’ı da alıp mekan değiştirir. Rıza, Hakan ve Aylin ise Selin’in peşine düşerler. Mesut ve Hüsnü ise tanık koruma mekanında korumaya çalıştıkları Ayşe’yi resmi polis aracıyla daha güvenli bir yere gönderirken Ayşe yapacağını yapar. Araçtaki polisleri etkisiz hale getirip, Bekir’e ulaşır

Arka Sokaklar 406. Bölümde neler olacak

Arka Sokaklar Yeni Bölümde Neler Olacak? Selin Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? 

Erdal, aşık olduğu Selin’i alıp babası Azmi’nin malikanesine götürür. Azmi bu duruma çıldırır ve Erdal’ın üzerine yürür. Emniyette kıyamet gibi bir toplantı yapılır.

Mesut çileden çıkmış durumda Selin’i nasıl yalnız bırakabildiklerinin hesabını sorar. Mesut’un öfkesi geçecek gibi değildir. Rıza ve Arif Mitçi Faruk ile görüşüp Selin’i kurtarmak için yardım ister. Ekip, Selin’i sağ salim Bekir ve Erdal’ın elinden kurtarabilmenin peşine düşer.

Arka Sokaklar 406. Bölümde Leyla Ölecek mi

 

Arka Sokaklar 406.Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=eX2Qb2ZgwYU