Arka Sokaklar 28 Ekim Fragmanı-414. Bölümde Neler Olacak, Özeti, İpuçları

0
5

Arka Sokaklar 28 Ekimde Neler Olacak, Özeti, İpuçları 

Polisiye, Aksiyon, Dram, Komedi, Macera gibi birçok türe örnek gösterilecek Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklarda heyecan bitmiyor.Her bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başaran sevilen dizi kadrosundaki  Zafer Ergin (Rıza Soylu), Şevket Çoruh (Mesut Güneri), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Koçoğlu), Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar), Alp Korkmaz (Ali Akdoğan), Özlem Çınar (Aylin Aydın), Boğaç Aksoy (Volkan), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Alptekin Serdengeçti gibi birçok ünlü yetenekli oyuncuyla beraber bu bölümüylede  yine yürekleri ağızlara getirmeyi başardı

arka-sokaklar-28-ekim-fragmani-414-bolumde-neler-olacak-ozeti-ipuclari

Arka Sokaklar 28 Ekimde Neler Olacak? Özet

Albay Yüksel tarafından tehdit edilen Rıza Baba ve ailesi çok ciddi tehlikededir. Bu sırada eş zamanlı olarak uyuşturucu bağımlısı Gamze’nin yüksek dozdan ölümü sonrasında Oktay nezarete alınır. Bu sırada güvenlik kamerası kayıtlarından Tunç’un da o eve gelişi görülmüş Mesut’a bilgisi verilmiştir. Mesut çıldırmış durumda Tunç’u bulmaya çalışır. Rıza tehdit durumunu Arif’e haber verir. Rızaların evi koruma altına alınır. Rıza Ali’yi alıp çıkar. Durumu Ali’ye anlatır, eve gidip Pınar ve Ayla’ya konu ile ilgili bilgi verip korkmamalarını sağlamak isterler.

arka-sokaklar-28-ekim-fragmani-414-bolumde-neler-olacak-ozeti-ipuclari8

Necla ve Kerim evde eşyaları toparlarken eve bir büfenin çırağı gelir. Siparişiniz diye Necla’nın eline tutuşturup gider. Kadın biz sipariş falan vermedik demeye çalışsa da, çırak adres doğru ödemesi yapıldı deyip basıp gider. Kerim’in sevdiği tost çeşitlerinden biridir. Kerim paketi açar, tostu saran kağıdın iç kısmında bir not görür notta oğlunu buluşmaya çağırıryordur. Buluşma yeri Kerim’in babaannesinin mezarıdır. Kerim gidip, babasıyla görüşeceği sırada ekip baskın verir. Çıkan çatışmada Albay oğlu Kerim’i alıp kaçırmayı başarır, Cevdet yakalanır. Albay oğlu Kerim’i de bindirdiği aracıyla kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağıya yuvarlanır. Kerim baygındır, Albay Yüksel ekibin elinden kaçmayı başarır. Kerim’e öldü süsü verilir. Ve Albay son silahını kullanıp Rıza’dan intikam almak için ailesini yok etme planını hayata geçirir. Ayla, Pınar ve çocuklar tehlikenin tam ortasındadır.

Arka Sokaklar 28 Ekim Fragman İzle 

https://www.youtube.com/watch?v=_iijU7tYAas