Arka Sokaklar 415. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı? 4 Kasım 415. Bölümde Neler Olacak?

0
5

Arka Sokaklar 415. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı? 4 Kasım 415. Bölümde Neler Olacak?

Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul, Ömer Genç gibi kişilerin kaleminden çıkan senaryo ile kadrosundaki Zafer Ergin (Rıza Soylu), Şevket Çoruh (Mesut Güneri), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Koçoğlu), Ozan Çobanoğlu (Hakan Çınar), Alp Korkmaz (Ali Akdoğan), Özlem Çınar (Aylin Aydın), Boğaç Aksoy (Volkan), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Alptekin Serdengeçti, Ferit Kaya, Atsız Karaduman, Burcu Kazbek, Fatih Murat Teke gibi isimlerle Kanal D ekranlarında seyirciyi ekranlara kilitlemeyi başarıyor.

 

arka-sokaklar-415-bolum-4-kasim-fragmani-4-kasim-415-bolumde-neler-olacak4

Arka Sokaklar 4 Kasım 415. Bölümde Neler Olacak?

Tunç ve Ebru baygın halde Koray’ın adamlarının aracıyla depoya kaçırılır. Tunçların kaçırıldığını gören taksicinin ifadesine başvurulur. Koray şüpheli tek isimdir. Rıza baba sinyal takibini başlatır. Ebru’nun kaçırıldığı ailesine de haber verilir.

arka-sokaklar-415-bolum-4-kasim-fragmani-4-kasim-415-bolumde-neler-olacak3

Annesi Ayten, üvey babası İhsan perişan halde kızlarından gelecek iyi haberi beklerler. Koray, Mesut’a ulaşır. Tunç ve Ebru karşılığında istediği bellidir. Mekanından kaldırdıkları malın tamamını geri istemektedir. Ebru ve Tunç kıpırdayamayacak şekilde bağlıdır. Koray’ın adamları tarafından yüksek dozda eroine mahkum kalırlar. Mesut, hayattaki tek varlığı oğlunu kurtarmak için çırpınmaktadır.

Arka Sokaklar 415. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı?