Arka Sokaklar Ceyda Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

0
15

Arka Sokaklar Ceyda Kim? Gerçek Adı,

Arka Sokaklar Dizisi Kanal D ekranlarında heyecanla izlenirken dizinin kadrosu da her geçen gün değişiyor. Dizide şimdi de yeni gelen komiser Ceyda karakteri herkesin ilgi odağı oldu. Ceyda Kimdir? Ceyda ile Hakan Arasında Ne var?  Ceyda’nın Hakan ile ilgili planı ne gibi sorular herkesin kafasını kurcaladı. Gerçek İsmi İlksen Ökte’dir.arka-sokaklar-ceydanin-amaci-ne

Arka Sokaklar Ceyda Oynadığı Diziler,

Arka Sokaklar da Hakan’ın eski sevgilisi ve evlenmek üzere olduğu Ceyda psikolojik rahatsızlıkları da olan birisi. Ankarada çalışırken Hakan ile aynı birimde aynı yerde çalışabilmek için tayin isteyip gelen Ceyda’nın amacı Hakan’ı tekrar elde etmek ve bunun için düşündüğü planlarını uygulamak. Ancak Hakan buna izin verir mi bilinmez.

arka-sokaklar-ceyda-kimdir

Güzel oyuncu konuk oyuncu olarak diziye girmiş ve bir kaç bölüm sonra Ankara’ya dönerek diziden ayrılacaktır.. Sizce Ceyda’nı amacı ne? Ceyda Ne Planlıyor? Ceyda ile Hakan arasında neler yaşanacak?

arka-sokaklar-ceyda-kac-yasinda

Aylin ile evlenmek üzere olan Hakan’ın arasına kara çalı gibi giren Ceyda Hakan’ı kazanmak için Aylin’den kurtulmayı deneyecek. Aylin ile ilgili sinsi planlar yapan Ceyda bakalım amacına ulaşabilecek mi? Ceyda Aylin’e ne yapacak? Aylin Ceyda ile Hakan arasında yaşananları öğrenecek mi?

arka-sokaklar-ceyda-boyu-kilosu

Arka Sokaklar Ceyda’nın Fotoğrafları