Arka Sokaklar Hakan Komiser Gerçekten Örgüt Üyesi Mi?

0
7

Arka Sokaklar Hakan Komiser Gerçekten Örgüt Üyesi Mi?

Arka Sokaklar 11. sezonu ile yine izleyicinin karşısına güncel olaylarla çıkıyor. Bu sezon Arka Sokaklar dizisinde 15 Temmuz Hain darbe girişimi ve sonrasında yaşananlar konu alınıyor. Aynen darbe girişimindeki gibi asker görünümlü teröristlerin peşinde olan ekip gibi darbe sonrası soruşturmalarla tutuklanan polisler de diziye konu oluyor.Dizide Hakan Komiser karakterini canlandıran Ozan Çobanoğlu darbe girişimi sonrası yapılan operasyonlarla gözaltına alınıyor ve herkesi şaşırtıyor.

arka-sokaklar-hakan-komiser-gercekten-orgut-uyesi-mi-orgutle-baglantisi-var-miarka-sokaklar-hakan-komiser-gercekten-orgut-uyesi-mi-orgutle-baglantisi-var-mi

Arka Sokaklar Hakan Komiser’in Örgütle Bağlantısı Var Mı?

Peki Hakan Komiser gerçekten örgüt üyesimiydi. HAkan Komiserin örgütle bağlantısı varmıydı. Fetö Terör örgütü Hakan Komiseri kullanıyor muydu? Aslında dizide rol icabı nasıldı bilmiyorum ama Ozan Akbaba yıllar önce Samanyolu ekranlarında yayınalanan Tek Türkiye dizisinde doktor Tarık rolüyle başrol oynamış  ve o gün bugündür rol icabı Fetö mensubu olarak bilinmektedir.

arka-sokaklar-415-bolum-4-kasim-fragmani-4-kasim-415-bolumde-neler-olacak

Ancak Dizide aslında vatanına milletine sadık bir komiser rolündeyken senaryo gereği örgütten tutuklanan arkadaşına hainliğinden dolayı nezarethanede öfkesini kusarken kameralar kaydetmiş ve bunu delil gösteren organize şube başkomseri ayrıca uzun süredir takip ettiklerini ve bağlantılarını bulduklarını söylemiş ve Mehdileri ile çekindikleri fotoğrafları delil olarak sunmuştur. Kanal D burada FETÖ terör örgütünün ne kadar iyi gizlendiğini ve en yakınlarımızdakilerin bile kime hizmet ettiğini farkedemedemeyeceğimize bu örgütün ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışmış gibi. yeni bölümlerde Hakan’ın gerçekten örgüte hizmet ettiği ve örgüt elemanı olduğu Rıza Baba ve ekibi tarafından da anlaşılacaktır.

 

Arka Sokaklar 7 Ekim Fragmanı