Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi? Mesut Diziden Ayrılıyor mu?


Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi? Mesut Diziden Ayrılıyor mu?Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi? Mesut Diziden Ayrılıyor mu? arka sokaklar 401. bölüm fragmanı mesut bıçaklanıyor

Arka Sokaklar…Soluksuz izlenen, aksiyonu bol ve Türkiye’nin uzun soluklu nadir dizilerinden birisi. Her bölümde İstanbul’un gerçek yüzüne dair izlenimler sunan dizi bir hayli hayran kitlesine ulaşmış durumda. Dizideki karakterlerinde bizzat hayatın içinden birer karakter olması dizinin çok sevilmesindeki önemli etkenlerden birisi.arka sokaklar 401. bölüm fragmanı mesut bıçaklanıyor1 Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi? Mesut Diziden Ayrılıyor mu?

Geçtiğimiz günlerde Hüsnü’nün vurulma sahnesi ve akabinde sosyal medyada ölecek haberleri dizinin fanlarını üzmüştü. Ayrıca izleyicilerin aklına acaba bir karakter ölecek mi sorusunu da getirdi. Dizinin ekranlara merhaba dediği yıllardan bu zamana kadar ana karakterlerde pek fazla değişiklik olmaması senaristlerin dikkatini çekmiş olacak ki kulislerde Arka Sokaklar dizisinden bir karakterin diziye veda edeceği yorumları yapılıyor.

Arka Sokaklar 399. Bölüm Fragmanı İzle-Hüsnü Çoban Ölüm Kalım Mücadelesi Veriyor (3)

Mesut Diziden Ayrılıyor mu? Mesut Ölecek mi?

En son Hüsnü’nün vurulması  akıllara bu karakterin Hüsnü olabileceğini akıllara getirdi. Ancak dizide Hüsnü’nün tedavi edilmesi bu düşüncenin boş olduğunu kanıtladı. Diğer taraftan MEsut’un hapishanede bıçaklı saldırıya maruz kalması Mesut’un diziden ayrılacağı yorumlarını da beraberinde getirdi. Şaun için kesin bir yargıda bulunmak elbette boş olacaktır. Ancak gelen haberler dizide ana karakterlerden birisinin diziye veda edeceği yönünde.

Arka Sokaklar Dizisi Final mi Yapıyor? Ne Zaman Final Yapacak? Final Fragmanı İzle

Arka Sokaklar 400. Bölümde Çalan Türkü? Göklerde Kartal Gibiydim (Volkan Konak)

Arka Sokaklar Dizisi ile ilgili tüm haberler için tıklayın

Dizi Haber Sitesi  Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı-Mesut Hapishanede Bıçaklanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi? Mesut Diziden Ayrılıyor mu? (1 Yorum)

  1. Ben İrandan mesaj yazıyorum

    arka sokaklar ilk bölümdan izliorum ve bu dizini çok seviyorum ama lotfen mesud Ölmesin .