Aşk Laftan Anlamaz 10 Ağustos 7. Bölümde neler olacak? Didem Vazgeçmeyecek gibi! Özet fragman izle


Aşk Laftan Anlamaz 10 Ağustos 7. bölümde neler olacak özet fragman izle

Show tv nin çarşamba akşamları seyirciyle buluşturduğu, başrollerinde Hande Erçel,Burak Deniz oynadığı ekranların sevilen dizisi yeni bölümüyle seyirciyi ekran karşısına kilitleyecek gibi gözüküyor.

ask-laftan-anlamaz-16-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-pamela_seni-unutmaya-omrum-yeter-mi-3Aşk Laftan Anlamaz Özet

Hayat ve Murat arasına buzdan duvarlar örülüyor. Hayat Murat’ı Didem’le, Murat da Hayat’ı Cenk’le gördükten sonra aralarında buzdan duvarlar örülür. Üstelik Hayat yaşadığı kötü olayı Murat’tan saklar. Didem ve Murat’ın göl evinde çekilen samimi pozları gazeteleri doldurur.

Dizi Haber Sitesi  Yüksek Sosyete 6 Ekim Fragmanı.15. Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Azime bunun üzerine heyecanlanır ve Didem’le tanışmak ister. Murat ise son derece sinirlidir ve kendini aklamaya çalışır.Sarte, konsept fikri için çalışmalara devam etmektedir. Murat ve Doruk, tasarımcılardan gelen hiçbir fikri beğenmedikleri için iş başa düşer. Tuval ve Hayat da ekibe dahil olur.

Murat, Tuval sayesinde fotoğrafları kimin basına verdiğini öğrenir. Doruk, Hayat’ın yaşadıklarını biliyordur. Bunu abisiyle paylaşıp Cenk’in gerçek yüzünü görmüşlerdir. Dicem’e karşı sert bir tavır koyan Murat Didem’i işten çıkarmıştır. Didem tüm bu yaptıklarından ders çıkarmak yerine kötülükte daha ileriye gider.

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim Merve Demir Kim?

Hayat’ın asansörde kalmasına sebep olan Didem aklı sıra Hayat ve Murat’ın fuara gitmesine engel olmak istemektedir. Ancak yaptığı kötülük ters tepmiş ve Hayat ve Murat güzel bir hafta sonu geçirmişlerdir. Hayat ve Murat’ın bu güzel hafta sonları Didem’in gelişi ile kötüye mi gidecektir? Didem yine ne tür bir plan yapmıştır.?

Peki Hayat’ın gerçek yaşantısına dair söylediği küçük ama bir o kadar da büyük yalanlar daha ne kadar devam edecektir? Murat Hayat’a dair gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak? Didem Hayat’ın gerçek yaşantısını öğrenecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Gangnam Style klibi YouTube'da kaç kez izlenmiştir

 

Aşk Laftan Anlamaz 3 Ağustos 6. Bölümde Çalan Garanticisin Korkuyorsun Şarkısı İçin Tıklayınız

Aşk Laftan Anlamaz 10 Ağustos 7.bölüm fargman izleSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın