Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman


Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölümde Neler Olacak? Hayat ve Murat Ayrılacak mı?Özet fragman

Show TV ekranlarının sevilen Aşk Laftan Anlamaz, başrollerini Hande Erçel, Burak Deniz’in üstlendiği dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.Yapımcılığını Bi Yapının üstlendiği dizi yaza damgasını vurdu. 

ask-laftan-anlama-neden-gun-degistirdi

Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölüm Özet

Murat, Kerem ve Doruk, Cenk’in şikayeti üzerine geceyi karakolda geçirmek zorunda kalırlar. Yaşanan bu kötü olay, Hayat ve Murat arasındaki buzların daha da erimesini sağlar. Ayrıca Cenk’i köşeye sıkıştırıp, resimleri neden basına verdiğini de öğrenirler. Gerçekler ortaya çıktığında Murat, Didem’in anlaşmasını fesheder.

Dizi Haber Sitesi  Yeter Yeni Sezon (2. Sezon) Oyuncuları Kimler?

 

 

İpek’in babası sürpriz bir şekilde kızını ziyarete gelir. İpek her ne kadar heyecanlansa da babası sadece para istemek için gelmiştir. İpek parası olmadığını söylediğinde ise arabasını satmasını ister. Bunu öğrenen Hayat, arkadaşının durumuna dayanamaz ve sorunu halleder.

Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölümde Hayat ve Murat Ayrılacak mı?

Dizi Haber Sitesi  Adı Efsane Umurumda Şarkısı 27 MAyıs

Hayat ve Murat fuara gidemeyince Murat’ın evinde keyifli bir hafta sonu geçirmeye karar verir. Güzel bir hafta sonu geçiren çiftimiz günün sonunda Murat’ın sözlerinden sonra ayrı düşerler.ayrıntılar için bizi takip etmeye devam edin.

Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölüm fragman izle(güncellenecektir)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın