Aşk Laftan Anlamaz 9. bölümdeki Yeni Karakter Kim? Hayat’ın Eski Sevgilisi mi?


Aşk Laftan Anlamaz 9. bölümdeki Yeni Karakter Kim? Hayat’ın Eski Sevgilisi mi?

Show Tv’in yeni sezon dizilerinden Aşk Laftan Anlamaz  bomba bölümleriyle izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizi her geçen bölüm daha heyecanlı hale gelmekte. Dizinin 9. bölümünde ekranlara gelen Hayat’ın eski arkadaşların birisi. Büyük ihtimal Hayat ve Murat arasındaki kara kedilerden birisi olmaya aday. Şuan için karakterin ismi ile ilgili bir açıklama gelmedi. Karakterin kızlara gözkulak olan Fadik’in yiğeni olacağını düşünüyoruz. Ve evin önünde karavanda kalacak. Şimdilik kulağımıza gelen duyumlar ve yorumlarımız bu yönde. Yeni Bölümle beraber  karakter hakkında tüm bilgileri sitemizde paylaşıcaz.

Dizi Haber Sitesi  Esra Ve Sabit Çiftine Araba Bilerek Mi Kazandırıldı? Esra Ve Sabit'in Arabayı Kazanması Planlı Mıydı?

10061998-100-regular-fit-siyah-mont-635775207952489307

Her ne olursa olsun şu bir gerçek ki; Hayat ve Murat aşkı çıkmaza doğru gitmekte. Gerçi dizinin isminden de belli aşk laftan anlamaz. ve bu aşkın önünde kimsenin duramayacağı kesin. Hayat ve Murat bile bu aşka engel olamayacaklar. Heyecanlı ve bir o kadarda aşk kokan bölümler bizleri bekliyor. Aşk’ın her haline hazır olun derim…

Dizi Haber Sitesi  Kısmetse Olur'a Gelen Yarışmacılar Ünlü mü? Birbirlerini Nereden Tanıyorlar?

Aşk Laftan Anlamaz İsmail Ege Şaşmaz Kim? Sevgilisi-Kariyeri-Oynadığı Diziler

Aşk Laftan Anlamaz 9.Bölüm 3.Fragman

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın