Aşk ve Mavi 16 Aralık Neler Olacak? 7. Bölüm Fragman-Özet


Aşk ve Mavi 16 Aralık Neler Olacak? 7. Bölüm Fragman-Özet

Aşk Ve Mavi yeni başlaması sezona yeni giriş yapması karşısında ciddi bir izleyici kitlesine sahip olmayı başardı. Kodrosunda ki Emrah (Ali Göreçki), Burcu Kıratlı (Mavi), Işıl Yücesoy (Refika Göreçki), Kenan Bal (Fazıl Göreçki), Cüneyt Mete (Cemal Göreçki), Alayça Öztürk (Safiye Göreçki), Uğur Uzunel (İsmet Göreçki), Birgül Ulusoy (Birgül) gibi isimlerle Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Cemal öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

ask-ve-mavi-16-aralik-neler-olacak-7-bolum-fragman-ozet15

Aşk ve Mavi 16 aralık neler olacak Özet

Sevda ve Pembe’yi büyük bir beladan kurtaran İlyas, Ali’nin beklenmedik tepkisiyle karşılaşır. Ali, Mavi ve İlyas’ı gecenin bir vakti sokakta görünce durumu yanlış anlar; Mavi ve İlyas arasında bir ilişki olduğunu düşünür ve İlyas’a saldırır. Ali’nin bu davranışı Mavi’yi çok kırar.

ask-ve-mavi-16-aralik-neler-olacak-7-bolum-fragman-ozet100

Mavi derin düşünceler sonunda parmağındaki yüzüğü çıkarıp Ali den ayrılmak ister.Ali ise kendini aldattığını düşünen Mavi için inceldiği yerde kopsun der.İşler çıkmaza girer.

ask-ve-mavi-16-aralik-neler-olacak-7-bolum-fragman-ozet13

Cemal, Fatma’nın odasına girerken ev sakinlerinden biri görür. Cemal’in başı büyük derde girer.Cemal ve Fatma arasındaki olaylar açığa mı çıkacak?Cemal bu durumdan da kurtulmayı sizce başarabilecek mi?

Aşk ve Mavi 16 Aralık Fragman İzle,Aşk ve Mavi 7.Bölüm Fragman İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın