Aşk ve Mavi Dizisi İlyas Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler


Aşk ve Mavi Dizisi İlyas Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Ürgüp’te küçük ölçekli bir toprak sahibinin oğludur. Dürüst, gözüpek bir genç. Onun da Göreçkiler’le görülecek bir hesabı var. Bu arada Mavi’ye aşık olmaktan kendini alıkoyamaz. Dizide İlyas karakterini canlandıran oyuncumuz OSman Karakoç’tur.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi 16 Aralıkta çalan şarkı ve sözleri-Gülay_Mücize

ask-ve-mavi-dizisi-ilyas-kim-gercek-adi-oynadigi-diziler-2

Aşk ve Mavi Dizisi İlyas (Osman Karakoç)Kim? Gerçek Adı

1984 Diyarbakır doğumlu olan oyuncumuz sinema, tiyatro ve dizi oyucusudur. Bilkent üniversitesi Kimya bölümü öğrencisi olan oyuncu okulda tiyatro topluluğuna katılması ile oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra okulu bırakarak Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sınavlarını kazanan oyuncu tiyatro bölümünde okumaya başlamıştır. 2008-2015 yıllarında Unutma Beni adlı dizide Ali karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncu 10 haziran 2013 tarihinde Ceren Yalazoğlu ile evlenmiştir.

 

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Dizisi Bu Hafta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Aşk ve Mavi Dizisi İlyas (Osman Karakoç) Oynadığı Diziler

Oynadığı Oyunlar; Örümcek Kadının Öpücüğü, Gişe, Gözlerimi kaparım vazifemi yaparım, Romeo ve Juliet, Tek yol, Kayıplar, 1984, Theope.

Oynadığı Dizi ve Sinema Filmleri; Ve Juliet( Kısa film), Gelecek Uzun Sürer (Sinema filmi) ve Unutma Beni.

Aşk ve Mavi Dizisi İlyas (Osman Karakoç) Resim ve VideosuDizi Haber Sitesi  Aşk Ve Mavi Dizi Müziği? Dizi Şarkısı? Götür Beni Gittiğin Yere Şarkısı Ve Sözleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın