Aşk ve Mavi Ömer (Baran Karabulut) Kim? Oynadığı Diziler? Sevgilisi


Aşk ve Mavi Ömer (Baran Karabulut) Kim?

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi ilginç konusu ile dikkat çekmektedir. Ali 30’lu yaşlarda zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için hapis yatmıştır. Hapishane de mektuplaştığı Mavi ile çıkınca evlenme kararı alır. Aslında Mavi öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir. Düğün gecesi Ali’yi bıçaklar. Ali ufak bir yara ile kurtulur. Aslında Ali kardeşi Cemal’in suçunu üzerine almıştır. Bu olaydan sonra Ali ve Mavi birlikte yaşmak zorundadır. İmkansız bir aşkta başlamış olur.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Ve Mavi 11 Kasım 2. Bölüm Fragmanı? 11 Kasım 2. Bölümde Neler Olacak, Özeti?

Aşk ve Mavi de diziye yeni karakterler de dahil oluyor. Dizinin 17. Bölümünde diye dahil olacak Ömer karakteri Mavi’nin eski erkek arkadaşıdır. Dizi de Ömer karakterini canlandıran oyuncu Baran Karabulut’dur. 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Dizisi İsmet Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Aşk ve Mavi Ömer (Baran Karabulut) Fotoğraflar?

Aşk ve Mavi Ömer (Baran Karabulut) Oynadığı Diziler? Sevgilisi

Baran Karabulut Aşk-ı Memnu dizisinde Beşir karakteri ile ün yapmıştır. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde rol almıştır. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde oynayan deneyimli oyuncu, Çanakkale 1915, El Yazısı, Son, Usta filmleri ile deneyimini artırmıştır. Dizilerde daha çok sakin karakterleri canlandıran oyuncu Aşk ve Mavi dizisinde de bu özelliğini devam ettirecek gibi.

Dizi Haber Sitesi  Aşk ve Mavi Emrah yorumu ile Kırmızı Gül Demet Demet sizlerle

180 cm boyunda 75 kg ağırlığındaki oyuncu Koç Burcu özelliklerine sahip olup, oyuncunun sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmuyor.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın