Aslıhan Hatun İle Turgut Alp Evlenecek mi?


Diriliş Ertuğrul dizisinin 29 Kasım 2017 akşamı yayınlanan bölümünde düğünleri olacak olan Aslıhan Hatun ve Turgut Alp Sadettin Köpek tarafından zehirlenecek.Düğün Şerbetlerine zehir koyduran Sadettin Köpek Aslıhan Hatun a olan aşkından dolayı bu yola başvurur.Diriliş Turgut ve Aslıhan Zehirlendi Ölecekler mi Diziden Ayrılacaklar mı 29 Kasım 2017Diziye Yeni Katılan Diriliş TİTAN kimdir tıklayınız.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ
[kirmizitext]DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ[/kirmizitext]
DİRİLİŞ 29 KASIM 2017 OZAN IN SÖYLEDİĞİ ŞİİR Diriliş Ertuğrul dizisinde bir tarafta savaş çanları çalarken dizinin yayınlanan 14 Haziran akşamı sezon finalinde Aslıhan Hatun İle Turgut Alp Evlenecek mi? sorusu da cevap arayan konular arasında yerini aldı.Diziye Yeni Katılan Diriliş TİTAN kimdir tıklayınız.

Tarihte Aslıhan Hatun ile Turgut Alp Evlendiler mi?

Bu sorunun yanıtı bilinmez iken Aslıhan HAtun un sözlüsü olan Emir Sadettin bu duruma nasıl tepki vereceği ise bir diğer merak konusu oldu.Bamsı Alp in Turgut alp in saçlarını yapması da komik sahneler arasında yerini aldı.

Sizlerde diriliş Aslıhan Hatun ile Turgut Alpin evlenip evlenmeyeceği konusunda fikir ve tahminlerinizi yorum alanından bildirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın