Baba Candır 39.Bölüm de Neler Olacak? Haluk Annesiyle Karşı Karşıya Geliyor !!


Baba Candır 39.Bölüm de Neler Olacak?

TRT 1 Ekranlarının her hafta seyirciyi güldüren sempatik dizisi Baba Candır’ın bu haftaki bölümünde annesiyle karşılaşan Haluk annesine neler söyleyecek ? Haluk , Ecenin ondan habersiz yaptığı işe kızacak mı? Ceylan ‘ın peşinden Ürgüp’e giden Emrecan , Ceylan’ın dedesinin sınavını geçecek mi?Tüm bu soruların cevabı haberimizde…

Haluk ve onu yıllar önce terk eden annesini görmek istemez ve her şeyi bırakıp gider.Herkese küsen Haluk  çareyi İstanbuldan gidip ıssız bir yerde yaşamaya karar verir.Ceylan ve Emrecan’ın ilişkileri ise yine karmakarışıktır.Ceylan Emrecan’ın ilgisizliği yüzünden onu terk edip köyüne dönmüştür.Emrecan da Ceylan’ın peşinden Ürgüpe gitmiştir.Ceylan’ın dedesi ise bu kez kolay kolay Emrecan’a güvenmeyecektir.

Dizi Haber Sitesi  Çoban Yıldızı Dizisi Bir Mucize Şarkısı ve Sözleri

baba-candir-39-bolum-de-neler-olacak-haluk-annesiyle-karsi-karsiya-geliyor

Haluk Annesiyle Karşı Karşıya Geliyor !!

Haluk ve onu yıllar önce terk edip Fransaya giden ve onu aramayan annesini Eceler ‘in evinde görünce donup kalır.Annesine olan tüm öfkesini kusar ve evdeki herkese kırılmıştır.Bu olanlardan sonra kimseyi görmek istemez.Haluk’un annesini eve getirip  onları barıştırma planını yapan Ece’yi terk eder.Herkese küsen Haluk  çareyi İstanbuldan gidip ıssız bir yerde yaşamaya karar verir.

Dizi Haber Sitesi  Amerikan newyork eyaletinde arasında kaç tane köprü vardır

 

Herkese küsen Haluk  çareyi İstanbuldan gidip ıssız bir yerde yaşamaya karar verir.Bakalım Haluk bundan sonra ne yapacak?

baba-candir-39-bolum-de-neler-olacak-haluk-annesiyle-karsi-karsiya-geliyor3

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın