Baba Candır 66. Bölüm Final mi Yapıyor? Neden Bitti? 20 Nisan


Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Berna Koraltürk, Ural Kaygılaroğlu’nun rol aldığı dizi Baba Candır 20 Nisan 66. bölüm itibariyle izleyicisine veda ediyor. İzleyicinin ilgiyle takip ettiği dizinin neden final yaptığı ise merak konusu oldu.

Baba Candır Neden Final Yapıyor?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizi Baba Candır’dan üst üste haberler gelmeye başladı. Baba Candır Lise Devriyesi dizisi nedeniyle Pazar gününden Perşembe gününe alınmıştı. Diziden sevenlerine bir kötü haber daha geldi. Ural Kaygılaroğlu twitter üzerinden yapmış olduğu haberle “iyi günde kötü günde bizi hiç yalnız bırakmayan Baba Candır seyircisi 66 son. Her şey için teşekkürler” ifadesini kullandı.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz Neden Gün Değiştirdi? Yayın Günü Neden Değişti?

Dizinin 62. bölümünde Emrecan’ın hapse girmesi her şeyi altüst eder. Salih baba çocukları için her şeyi yaparken diğer taraftan Elif’i Kadir’in elinden almaya çalışır. Ece ve Haluk birlikte hareket ederek Ayşegül’ün elinden elindeki belgeleri almaya çalışır.

Baba Candır Pazar gününden Perşembe gününe alınınca bugün oynayan Vatanım Sensin, Çoban Yıldızı, Ölene Kadar gibi dizilerle yarışmak zorunda kalacağından dizi reytinglerinde düşük olması nedeniyle final kararı aldı.

Dizi Haber Sitesi  Kısmetse Olur 30 Mart Yaşananlar ve 31 Mart Fragman

Baba Candır 62. Bölüm Fragmanı!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın