Baba Candır Yayın Günü Neden Değişti? Neden Gün Değiştirdi?


Trt de yayınlanan komedi tarzındaki Baba Candır dizisi izleyicileri merak içerisinde bırakan bir gelişme yaşandı. Pazar günleri yayınlanan dizi de gün değişikliğine gidildi. Baba Candır dizisi neden gün değiştirdi? Bundan sonra hangi günler yayınlanacak? Tüm bu soruların cevabını bulmaya çalışacağız.

Baba Candır Yayın Günü Neden Değişti? Neden Gün Değiştirdi?

Başrollerinde Settar Tanrıöğen, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman gibi oyuncuların yer aldığı dizi Pazar akşamları izleyicisi ile buluşuyordu. Bundan sonra Baba Candır Perşembe günleri izleyicisi ile buluşacak. Perşembe günleri Vatanım Sensin, Cesur ve Güzel gibi reytingi yüksek dizilerin karşısında ne yapacağı merak konusu.

Dizi Haber Sitesi  Bordo Bereliler Suriye Filmi Ne Zaman? Oyuncu Kadrosu?

Baba Candır neden gün değiştirdi? sorusuna cevap ise; Pazar günleri Trt ekranlarında yeni dizi Lise Devriyesi yer alacak. Baba Candır yeni bölümleri ile 30 Mart itibariyle izleyicisi ile buluşacak. Bu hafta Pazar günü son kez yayınlanacak.

Baba Candır son bölümde; Çocukları ile karşıya karşıya gelen Salih köşe kapmaca oynar. Çocukları Salih’i arar. Nermin sürekli telefonla aradığı Salih’e ulaşır. Nermin evden kaçar çocuklar buna üzülür. Çocuklar hem babasız hem halasız kalmışlardır. Çocuklar hala ve babalarını geri getirebilecekler mi?

Baba Candır 61. Bölüm Videosu!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın