Babam ve Ailesi 26 Eylül 2.Bölüm Neler Olacak?Özet Fragman ve ipuçları


Babam ve Ailesi 26 Eylül 2.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

Gold Filmin hazırladığı Kanal D nin yeni sezon dizilerinden Babam ve Ailesi dizisinde Bülent İnal (Kemal İpekçi), Ayça Bingöl (Nilgün Kayalar), Ceyda Düvenci (Suzan İpekçi), Sercan Badur (Mert İpekçi), Caner Şahin (Kadir Kayalar), Erdem Akakçe (Fadıl), Sera Kutlu Bey (Hasret Kayalar), Doğa Zeynep Doğuşlu (Çiçek İpekçi) rol aldığı muhteşem bir kurgu.İlk bölümüyle seyirciyi ekranlara kilitleyen Babam ve Ailesi 2. bölümüyle sizlerle.

babam-ve-ailesi-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari

Dizi Haber Sitesi  Fox'un Elvan Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Konusu ve Oyuncuları

Babam ve Ailesi 26 Eylül 2.Bölüm Neler Olacak Özet

Kemal İpekçi İstanbul’da karısı Suzan, oğlu Mert ve  kızı Çiçek’le mutlu bir aile yaşamı olan başarılı bir iş adamı izlenimi verirken aynı zamanda Kemal’in Adana’da İstanbul’daki resmi ailesinin bilmediği başka bir ailesi daha vardır. Kemal’in 20 yıldır resmi ailesinden sakladığı bu sır oğlu Mert’in geçirdiği kaza sonucu ortaya çıkacakt ve herkes herşeyi öğrenecektir.

Mert geçirdiği ölümcül kaza yüzünden çok acil böbrek nakline ihtiyacı duyar. Ona böbrek verebilecek tek kişi ise varlığından bile haberdar olmadığı Adana’daki kardeşi Kadir’dir. Kadir böbrek naklini kabul eder ama iki ailenin hayatını da kökünden değiştirecek bir şartı vardır.Yaşadığı uzun yılların acısını çıkartmak için annesi ve babasının evlenmesini şart koşacaktır.Kemal buna karşı çıksa da eli mahkum kabul edecektir.Zaten Suzan Hanım da evliliğini bitirmeye bütün olanlardan sonra hiç düşünmeden karar verir.

Dizi Haber Sitesi  İki Yalancı Dizisi Neden Final Yapıyor?

babam-ve-ailesi-mazlum-cimen-basimin-belasi-sarkisi-ve-sozleri

Babam ve Ailesi 3. Mayıs 3.Bölüm Neler Olacak?Özet Fragman ve ipuçları için Tıklayınız

babam-ve-ailesi-mazlum-cimen-basimin-belasi-sarkisi-ve-sozleri-2

Babam ve Ailesi 26 Eylül 2.Bölüm Fragman İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın