Babam Ve Ailesi Nilgün Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi


Babam Ve Ailesi Nilgün Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve Sevgilisi

Gerçek adı Ayça Bingöl olan başarılı oyuncumuz dizide Kemal’in gençlik aşkı, Kadir ve Hasret’in annesi olarak karşımıza çıkıyor. Çocuklarının babasının ünlü işadamı Kemal İpekçi olduğunu çocukları dışında herkesten gizleyerek yaşamış onurlu, gururlu, fedakar bir anne… Bu sırrın ortaya çıkması ile bütün hayatı değişecek ve kendisine kurduğu küçücük dünyası yerle bir olacaktır. Nilgün tüm bunların yanı sıra yıllar önce yarım kalmış aşkını tamamlayacak mıdır?

Dizi Haber Sitesi  Tuğba-Buğra Gacemer Ben Bilmem Eşim Bilirden Neden Ayrıldılar? Neden Gittiler?

babam-ve-ailesi-kadire-ne-oldu-kadir-oluyor-mu-oldu-mu

Babam Ve Ailesi Nilgün Kimdir?

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü`nden mezun olan Bingöl, 1996 yılında Dormen Tiyatrosunda ouunculuk derslerine başlamıştır. 1998-2000 yılları arasında konuk oyuncu olarak bazı projelerde görev almıştır. Birçok reklam filmi, sinema ve dizilerde rol alan güzel ve başarılı oyuncu oyunculuğun yanı sıra birçok atnınmış yapımda seslendirme de yapmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Arkadaşlar İyidir Merve Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi Ve Oynadığı Diziler

babam-ve-ailesi-7-kasim-neler-olacak-8-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari2

Babam ve Ailesi Nilgün(Ayça Bingöl) Oynadığı dizi ve Filmler

Sır Dünyası, Evdeki Yabancı, Çiçek Taksi, Anne Babanla Evlensene, Yadigar, Taşların Sırrı, Hayat Kavgam, Bıçak Sırtı, İki Aile, Küçük Kadınlar, Samanyolu, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu ayrıca Benim Dünyam, Ay Büyürken Uyumam, Melekler ve Kumarbazlar, Sonsuz, Gözlük gibi sinema dizilerinde oynamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın