Bahar ve Ateş Nuran’ı Nereye Götürdü? 18 Aralık Nerede Çekildi?


Bahar ve Ateş Nuran’ı Nereye Götürdü,

O Hayat Benim Fox ekranlarında heyecanla izlenmeye devam ederken Üst üste yediği darbeler Efsun’u daha da saldırgan yapar. Nuran’ı Bahar’a vermemek için her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Ama hayat ondan yana olmuyordur bir türlü. Sokakta kalmışlardır. Nuran’ın hastalanması, Efsun ve Arda’yı çaresiz bir durumda bırakır.

Sadece Atahanlar değil, sanki bütün dünya onlara karşıdır şimdi ve Efsun’un elinden kızını korumak için hiçbir şey gelmiyordur. Bahar ve Ateş yasal süreci ertelemezler. Savcılığa yaptıkları şikayet, Efsun ve Sultan için geri sayımı başlatır.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim Bahar'ın Planları Ne? Yeni Sezonda Bahar Neler Yapacak? Ne Planlıyor?

O Hayat Benim 18 Aralık Nerede Çekildi?

Hapse girmek kaçınılmazdır. Sultan, Efsun’u korumak uğruna gözünü karartır.İlk hedefi Hülya’nın elinde tuttuğu paralardır. Çünkü Nuran’ın hastalığı gittikçe şiddetlenirken, parasızlık Efsun ve Arda’yı iyice köşeye sıkıştırmaktadır. Bahar ve Ateş de Nuran’ı Efsun2dan almışlar ve artık gezmeye bile çıkmışlardır.

Dizi Haber Sitesi  O Hayat Benim Sezon Finalinde Çalan Göklerde Kartal Gibiydim Şarkısı ve Özel Klibi

Bahar ve Ateş gezmek için Bolu’nun doğa harikası olan Abant ve Gölcük gölüne gitmişler dir. 18 Aralık 113. bölüm çekimleri burada yapılmıştır. Siz 113.bölümün çekildiği yer hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızla düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

O Hayat Benim 18 Aralık 113. Bölüm Çekimleri Nerede yapılıyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın