Bahtiyar Ölmez Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler?


Bahtiyar Ölmez kim?

ATV yeni sezona güçlü bir dizi ile daha kazandırmaya hazırlanıyor. Muharrem Gürer’ in yapımcılığını yaptığı yönetmen koltuğunda ise Cem Tabak’ın oturacağı Bahtiyar Ölmez Dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Bahtiyar Ölmez Dizisinde başrol oyuncusu netleşti. Diziye adını veren Bahtiyar Ölmez karakterini canlandıracak oyuncumuzun adı Yetkin DİKİNCİLER oldu.

 

Yetkin-dikiciler-kimdir
Bahtiyar Ölmez Kim

Bahtiyar Ölmez Kim?

Bahtiyar Ölmez Dizisi başrolünde bulunacak Bahtiyar karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Yetkin DİKİNCİLER. Yetkin Dikinciler 15 Ağustos 1969 ( 48 Yaşında) İstanbul’da doğumludur.Ailesinin tek çocuğu olan oyuncumuz Emekli subay bir baba ile Kızılay hemşiresi bir annenin tek çocuğudur. İstanbul Şehremini Lisesindeki eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünü okurken Yıldız Kenter’in daveti üzerine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü geçiş yaparak 1993 yılında bitirmiştir.

 

Yetkin-dikinciler-kim
Bahtiyar Ölmez Kim

Yetkin DİKİNCİLER, 194 boyunda ve 85 kilodur. Karizmatik oyuncumuz, kendisi gibi oyuncu olan Aslı Orcan ile 16 Ağustos 2014 tarihinde 2. Evliliğini yapmıştır.

Yetkin Dikinciler Kimdir
Bahtiyar Ölmez kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın