Bana Sevmeyi Anlat 10. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı? 4 Kasım 10. Bölümde Neler Olacak?


Bana Sevmeyi Anlat 10. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı? 4 Kasım 10. Bölümde Neler Olacak?

Yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yaptığı, Deniz Akçay ‘ın kaleminden çıkan senaryosuyla ve kadrosundaki Kadir Doğulu (Alper Eren), Seda Bakan (Leyla Aydın), Mustafa Üstündağ (Haşmet Tuğcu), Dolunay Soysert (Canan Güngör, eski adı Nezihe), Kadir Çermik (Salih Aydın), Aslı Orcan (Berna Eren), Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi Aydın), Emir Çubukçu (Buğra Tuğcu), Mine Kılıç (Ezgi Güneş), Bihter Dinçel (Suzan Giray), Mahperi Mertoğlu (Ayla Aydın), Serdar Özer (Engin Kargı), Cemil Büyükdöğerli (Onur Bozan), İlayda Alişan (Eylül Eren), Gülper özdemir (Simge Aydın), Tolga Tuncer (Cihan), Naz Sayıner (Mercan Eren), Lavinya Ünlüer (Çiçek Eren), Güler Ökten (Leyla’nın Babaannesi) oyucularla izleyici ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Dizi Haber Sitesi  Babam ve Ailesi Hasret Öldü mü? Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

bana-sevmeyi-anlat-10-bolum-4-kasim-fragmani-4-kasim-10-bolumde-neler-olacak-7

 

Bana Sevmeyi Anlat 4 Kasım 10. Bölümde Neler Olacak Özet

Alper’in gönlü Leyla’yı kulübe evinde yalnız bırakmaya razı gelmemiştir. Attığı bu adıma rağmen Leyla’ya olan kızgınlığı dinmediği için kulübe evinde ikili arasında gerilim devam eder. Haşmet ise Leyla’yı kulübeden kurtarmak için harekete geçmiştir.

Dizi Haber Sitesi  2017 Sezon Sonu Hangi Diziler Final Yapacak? Hangi Diziler Sona Erecek?

bana-sevmeyi-anlat-10-bolum-4-kasim-fragmani-4-kasim-10-bolumde-neler-olacak

Eylül ile Burak arasındaki tatlı sert ilişkide küçük adımlar atılmaktadır. Alper, abisini dolandıran adamı bulmaya ant içse de Onur kendisine çıkış yolu bulur. Kapüşonlu adam teslim oldu haberi Alper’i şaşkına çevirir. Haşmet, Leyla’yı kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Leyla’yı üzme pahasına da olsa adım atar. Bu oyundaki baş figüran ise Onur olacaktır. Alper farkında olmadan Leyla’nın hayatını zora sokmuştur.

Bana Sevmeyi Anlat 10. Bölüm (4 Kasım) Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın