Bana Sevmeyi Anlat Hakverdi Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı? Başka Diziye Mi Geçti?


Bana Sevmeyi Anlat Hakverdi Öldü Mü? Diziden Çıktı Mı?

Fox ekranlarında oldukça sevilen bir dizi olan Bana Sevmeyi Anlat izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başardı. Dizide Salih’in ikinci eşinden olan Salih yani Leyla’nın üvey kardeşi Hakverdi karakteirne can veren Bahadır Vatanoğlu kaçırdığı kız arkadaşı kendisini terkettiği için kaldıramadı ve intihar etti. Yapılan tüm aramalara rağmen bulunamayan Hakverdi’nin bulunamaması üzerine  Hakverdi’nin öldüğü söylentileri ortaya atıldı.

bana-sevmeyi-anlat-11-bolum-11-kasim-fragmani-11-kasim-11-bolumde-neler-olacak1

 

Bana Sevmeyi Anlat Hakverdi Diziden Ayrıldı Mı? Başka Diziye Mi Geçti?

Hakverdi Haşmet’ten çaldığı malları satarken öldürülmüş ve senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştır. Haşmet Hakverdi’yi öldürmüş ve deniz atmış bu suçu da önce başkasına yıkmış daha sonra da onu Salih’e Hakverdi’nin katili diye tanıtarak Salih’e öldürtmüş ve video kaydına aldırmıştır. Daha sonra Salih’i bu video ile istediği gibi kullanacaktır.

 

Hakverdi karakteri ile lgili ortaya atılan iddialar henüz bir netlik kazanmadı. Herhangi bir resmi açıklamada yapılmadığı için başka bir diziye geçip geçmediği konusunda net birşey söyleyemiyoruz. Ancak net bir bilgi geldiğinde buradan paylaşılacaktır.

bana-sevmeyi-anlat-hasmet-alpere-ne-yapacak-alper-olecek-mi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın