Behzat Ç. İmamların Öcü Oyuncuları Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular Ve Rolleri


Behzat Ç. İmamların Öcü Oyuncuları Ve Karakterleri? Tüm Oyuncular Ve RolleriBehzat Ç. İmamların Öcü Oyuncuları Ve Karakterleri- Tüm Oyuncular Ve Rolleri

Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Behzat Ç bir Ankara Polisiyesi kahramanıdır. Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç olarak biliniyor.Behzat Ç yeni dizisi İmamların Öcü olarak ekranlara gelecek.

Yeni projeye başarılı olacağı kesin gözüyle bakılmakta. Erdal Beşikçioğlu sağlam ve başarılı bir oyuncu, Behzat Ç’ye mükemmel bir şekilde hayat vermişti.

Emrah Serbes Behzat Ç.’nin yazarı, Ceren Çıplak’a Cumhuriyet yazarı dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Dizinin Ocak ayında başlayacağını açıklayan Emrah Serbes, dizinin Behzat Ç. ‘İmamların Öcü’ ismiyle başlayacağını açıkladı. Serbes, dizinin konusu ile alakalı darbe girişiminin yaşandığı üzücü gece 15 Temmuz’dan 5 gün öncesine dayanarak başlayacağını” belirterek şunları söyledi:

Daha koyu bir karakter geliyor ama aynı zamanda insanlara umut da vaat edecek. Ankara, Türkiye’deki katliamların merkezi oldu. Behzat Ç. de bir polis olarak bunlara şahit oldu ve bunun tramvasını da yaşayacak. Behzat Ç. 10 Ekim Ankara Gar katliamının tramvasını da yaşayacak ama kendi hayatını da sürdürecek.

17 – 25 Aralık operasyonlarından sonra emniyette pek polis kalmadığı için mecburen Behzat Ç.’yi geri alacaklar, yani 17-25 Aralık sürecinden sonra emniyette devam etmiş olacak diyen Serbes, “Cinayet büroda. Ondan sonra başlayacak bizim hikâyemiz. Dizi Behzat Ç.’nin kişisel hikâyesi olacak aynı zamanda.Behzat Ç. İmamların Öcü Oyuncuları Ve Karakterleri-Tüm Oyuncular Ve Rolleri

 

Sosyal medyadan gelen haberler arasında yeni proje ile ilgili detaylar verildi. Yeni proje İmamların Öcü’nde Behzat Ç Erdal Beşikcioğlu daha koyu bir karakter ile geliyor. Behzat Ç dizisinin tekrar başlaması yönünde sosyal medyada sürekli yazılar yayınlanırken sevenleri Behzat Ç’yi yani Erdal Beşikçioğlu’nu bir dizi ile ekranlara bekliyor.Behzat Ç. İmamların Öcü Oyuncuları Ve Karakterleri-Tüm Oyuncular Ve Rolleri4

Behzat Ç yayınlandığı dönemde, Fethullah Gülen cemaatini çok eleştiriyordu ve yanlışlarını dizide elinden geldiği kadar anlatıyordu. Behzat Ç devamlı içmesi Fethullah Gülen cemaatine çok tersti ve bu yüzden pek sevilezdi. Emrah Serbes, Behzat Ç’nin gündemi takip edeçeği ve gündemden hiçbir zaman kopuk olmadığını söyledi. Şimdi Behzat Ç Erdal Beşikçioğlu sevenler merakla İmamların Öcü dizisini bekliyor.

Behzat Ç İmamların Öcü dizisi tanıtım fargmanı

 

Dizi Haber Sitesi  Seviyor Sevmiyor İlk Bölüm Çalan Hatırlar Şarkısı Ve Sözleri? Mirkelam

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın