Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Ağustos Kim Elendi? Evden Kim Gitti?


Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Ağustos Kim Elenecek?

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde bildiğiniz üzere Cuma günleri evden bir çift gidiyor. Hafta içi yapılan oyunlar sonucunda final bileti alamayan çift gidiyor. Ya da birden fazla yarışmada şampiyon olup birden fazla final bileti olan yarışmacılar oylama ile evden hangi çiftin gitmesini istiyorsa açık bir şekilde oy kullanıyor. Geçtiğimiz hafta Cuma günü de hafta boyunca hiç oyun kazanamayan Tuğba- Buğra Çifti ile Gül-Özgür Çifti için eleme oylaması yapıldı. Bu haftada Salı günü kavga eden, Pazartesi koca taşıma yarışmasına bile katılamayan ve bugüne kadar 2 kez araba kazanan Sedat ve Aygen Çifti elenerek evden ayrılacak.

Dizi Haber Sitesi  Kim Milyoner Olmak İster Geçtiğimiz günlerde Van Gölü yakınlarında

ben-bilmem-esim-bilir-6-kasimda-arabayi-kim-kazanacak

Ben Bilmem Eşim Bilir 12 Ağustos Evden Kim Gitti?

Aygen ve Sedat Çifti eleme haklarını Tuğba ve Buğra Üzerinde kullandılar.Sabit Esra çifti ise Gül ve Özgür çifti üzerine eleme hakkını kullandılar. Ahmet ve Hatice Hanım ise Tuğba ve Buğra çiftinin gitmesini istediler. Tuğba ve Hakan Çifti de Özgür ve Gül’ün zaten bi araba kazandıklarını söyleyerek elenmesini istediler.Bunun üzerine oylar eşitlenince iki çift eleme oyununa kaldı. Eleme oyunu olarak penaltı atma yarışmasında iki çift eşleriyle beraber penaltı attılar. Penaltı sonucunda da Gül Ve Özgür Çifti elenerek eve veda etmişti. Bu haftada Ahmet ve Hatice çifti haftanın finalinde Final oyununda arabayı ve oyunu kaybederek Ben Bilmem Eşim Bilir Evine veda etti ve memleketleri Rize’ye döndüler.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam 29 Ekim Fragman İzle.28.Bölümde Neler Olacak Özet ve İpuçları

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finalinde Arabayı Kim Aldı? 12 Ağustosta Neler Oldu? TıklayınızSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın